Home
Info
Γήπεδα
Πειθαρχικος Κώδικας
Καταστατικό – Όροι χρήσης
League
Χρυσή Βίβλος
2023-24
Golden League
Playoffs
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Player Stats
Team Stats
Silver League
Playoffs
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Player Stats
Team Stats
Bronze League
Playoffs
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Α’ Ομίλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Πρόγραμμα Β’ Ομίλου
Player Stats
Team Stats
Playouts
Rising League
Playoffs
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Α’ Ομίλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Πρόγραμμα Β’ Ομίλου
Player Stats
Team Stats
Playouts
Rookie League
Playoffs
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Α’ Ομίλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Πρόγραμμα Β’ Ομίλου
Player Stats
Team Stats
Past Seasons
2022-23
Golden League
Playoffs
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Player Stats
Team Stats
Silver League
Playoffs
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Player Stats
Team Stats
Bronze League
Playoffs
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Α’ Ομιλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Πρόγραμμα Β’ Ομιλου
Player Stats
Team Stats
Rising League
Playoffs
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Α’ Ομιλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Πρόγραμμα Β’ Ομιλου
Βαθμολογία Γ’ Ομίλου
Πρόγραμμα Γ’ Ομιλου
Player Stats
Team Stats
Rookie League
Playoffs
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Player Stats
Team Stats
2021-22
Golden League
Playoffs
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Player Stats
Team Stats
Silver League
Playoffs
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Player Stats
Team Stats
Bronze League
Playoffs
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Α’ Ομίλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Πρόγραμμα B’ Ομίλου
Player Stats
Team Stats
Rising League
Playoffs
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Α’ Ομίλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Πρόγραμμα B’ Ομίλου
Βαθμολογία Γ’ Ομίλου
Πρόγραμμα Γ’ Ομίλου
Player Stats
Team Stats
2020-21
Golden League
Πρόγραμμα
Βαθμολογία
Player Stats
Team Stats
Silver League
Πρόγραμμα
Βαθμολογία
Player Stats
Team Stats
Bronze League
Πρόγραμμα Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Β’ Ομίλου
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Player Stats
Team Stats
Rising League
Πρόγραμμα Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Β’ Ομίλου
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Player Stats
Team Stats
2019-20
Golden League
Προγραμμα
Βαθμολογια
Player Stats
Team Stats
Silver League
Προγραμμα
Βαθμολογια
Player Stats
Team Stats
Bronze League
Βαθμολογία Α’ Όμιλος
Πρόγραμμα Α’ Όμιλος
Βαθμολογία Β’ Όμιλος
Προγραμμα Β’ Όμιλος
Player Stats
Team Stats
Rising League
Βαθμολογια Α’ Ομιλος
Προγραμμα Α’ Ομιλος
Βαθμολογια Β΄Ομιλος
Προγραμμα Β΄ Ομιλος
Player Stats
Team Stats
2018-19
Χρυσή Βίβλος
Golden League
Playoff
Προγραμμα
Βαθμολογια
Player Stats
Team Stats
Silver League
Playoff
Προγραμμα
Βαθμολογια
Player Stats
Team Stats
Bronze League
Playoff
Προγραμμα – Α Ομιλος
Βαθμολογια – Α Ομιλος
Προγραμμα – Β Ομιλος
Βαθμολογια -Β Ομιλος
Player Stats
Team Stats
Rising League
Playoff
Προγραμμα – Α Ομιλος
Βαθμολογια – Α Όμιλος
Προγραμμα – Β Ομιλος
Βαθμολογια – Β Όμιλος
Player Stats
Team Stats
2017-18
Α Φαση
Αποτελεσματα
Βαθμολογιες
Β Φαση
A1
Playoff
Dynamic League
Playoff
Challenge League
Playoff
Championship
Playoff
2016-17
Α Φαση
Β Φαση
Playoff
2015-16
Α Γυρος
Β Γυρος
Playoff
2014-15
Α Γυρος
Β Γυρος
Playoff
2013-14
Α Γυρος
Playoff
2012-13
Α Γυρος
Playoff
2011-12
Α Γυρος
Playoff
2010-11
Α Γυρος
Playoff
Summer League
Καταστατικό – Όροι Χρήσης
2024
Division 1
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Player Stats
Team Stats
Division 2
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Player Stats
Team Stats
Division 3
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Α’ Ομίλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Πρόγραμμα Β’ Ομίλου
Player Stats
Team Stats
Division 4
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Α’ Ομίλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Πρόγραμμα Β’ Ομίλου
Βαθμολογία Γ’ Ομίλου
Πρόγραμμα Γ’ Ομίλου
Division 5
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Α’ Ομίλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Πρόγραμμα Β’ Ομίλου
Βαθμολογία Γ’ Ομίλου
Πρόγραμμα Γ’ Ομιλου
Player Stats
Team Stats
Past Seasons
2023
Division 1
Playoffs
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Player Stats
Teams Stats
Division 2
Playoffs
Βαθμολογία
Πρόγραμμα
Player Stats
Team Stats
Division 3
Playoffs
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Α’ Ομίλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Πρόγραμμα Β’ Ομίλου
Player Stats
Team Stats
Division 4
Playoffs
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Α’ Ομίλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Πρόγραμμα Β’ Ομίλου
Βαθμολογία Γ’ Ομίλου
Πρόγραμμα Γ’ Ομίλου
Βαθμολογία Δ’ Ομίλου
Πρόγραμμα Δ’ Ομίλου
Player Stats
Team Stats
Division 5
Playoffs
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Α’ Ομίλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Πρόγραμμα Β’ Ομίλου
Βαθμολογία Γ’ Ομίλου
Πρόγραμμα Γ’ Ομίλου
Player Stats
Team Stats
2022
Division 1
Playoffs
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Α’ Ομιλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Πρόγραμμα Β’ Ομιλου
Player Stats
Team Stats
Division 2
Playoffs
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Α’ Ομιλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Πρόγραμμα Β’ Ομιλου
Player Stats
Team Stats
Division 3
Playoffs
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Α’ Ομιλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Πρόγραμμα Β’ Ομιλου
Βαθμολογία Γ’ Ομίλου
Πρόγραμμα Γ’ Ομιλου
Player Stats
Team Stats
2021
Division 1
Βαθμολογία A’ Ομίλου
Πρόγραμμα A’ Ομίλου
Βαθμολογία B’ Ομίλου
Πρόγραμμα B’ Ομίλου
Player Stats
Team Stats
Division 2
Πρόγραμμα
Βαθμολογία
Player Stats
Team Stats
Division 3
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Α’ Ομίλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Πρόγραμμα Β’ Ομίλου
Player Stats
Team Stats
Division 4
Βαθμολογία Α’ Ομίλου
Πρόγραμμα Α’ Ομίλου
Βαθμολογία Β’ Ομίλου
Πρόγραμμα Β’ Ομίλου
Βαθμολογία Γ’ Ομίλου
Πρόγραμμα Γ’ Ομίλου
Player Stats
Team Stats
Playoffs 2021
Division 1
Division 2
Division 3
Division 4
2020
Division 1
Πρόγραμμα
Βαθμολογία
Player Stats
Division 2
Πρόγραμμα Α Ομιλος
Πρόγραμμα Β Ομιλος
Πρόγραμμα Γ Ομιλος
Βαθμολογίες
Player Stats
Division 3
Πρόγραμμα Α Ομιλος
Πρόγραμμα Β Ομιλος
Πρόγραμμα Γ Ομιλος
Βαθμολογίες
Player Stats
Playoff
Division 1
Division 2
Division 3
2019
Διαγραμμα
Division 1
Προγραμμα
Βαθμολογια
Player Stats
Division 2
Προγραμμα
Βαθμολογιες
Player Stats
Division 3
Προγραμμα
Βαθμολογιες
Player Stats
Playoffs
Division 1
Division 2
Division 3
2018
Προγραμμα-Βαθμολογιες
2017
Βαθμολογιες
Playoff
Transfer Market 23/24
Free Agents 2023/24
Contact
A1 Playoff
Winner
Round 1
Round 2
Round 3
Round 4
Ρεμπελιακος
Ρεμπελιακος
Red-Dicolo
Ρεμπελιακος
Στιγκιντριακοι
Στιγκιντριακοι
Kings B.C.
Ρεμπελιακος
Χώματα
Χώματα
Σφυριά
Φωκιανός
Butchers
Φωκιανός
Φωκιανός
Dirtus Bologna
Dirtus Bologna
Τριποντιοι
Dirtus Bologna
Αφοβος Σεπολιων
Dirty Dozen
Dirty Dozen
Dirtus Bologna
Red Hot C.H.
Red Hot C.H.
C-Drifters
Red Hot C.H.
LA Hipsters
LA Hipsters
Γ.Α.Σ.Τ.
Round 1
Round 2
Round 3
Round 4
Round 3
Round 2
Round 1
Ρεμπελιακος
Dirtus Bologna
Ρεμπελιακος
Dirtus Bologna
Red-Dicolo
Τριποντιοι
Ρεμπελιακος
Dirtus Bologna
Στιγκιντριακοι
Αφοβος Σεπολιων
Στιγκιντριακοι
Ρεμπελιακος
Dirty Dozen
Kings B.C.
Dirty Dozen
Χώματα
Red Hot C.H.
Χώματα
Dirtus Bologna
Red Hot C.H.
Σφυριά
C-Drifters
Φωκιανός
Red Hot C.H.
Butchers
LA Hipsters
Φωκιανός
LA Hipsters
Φωκιανός
Γ.Α.Σ.Τ.
Groups
1ος Ομιλος
Pos
Team
Αγωνες
Pts
Νικες
Ηττες
Επιθεση
Αμυνα
DIFF
Next Matches
1
Ρεμπελιακος
14
26
12
2
931
767
164
-
2
Red Hot C.H.
14
25
11
3
900
734
166
-
3
Χώματα
14
23
9
5
872
845
27
-
4
Αφοβος Σεπολιων
14
22
8
6
906
885
21
-
5
Kings B.C.
14
20
6
8
949
842
107
6
Γ.Α.Σ.Τ.
14
19
5
9
759
818
-59
7
Φωκιανός
14
18
4
10
865
1004
-139
8
Τριποντιοι
14
14
1
13
625
912
-287
-
2ος Ομιλος
Pos
Team
Αγωνες
Pts
Νικες
Ηττες
Μηδενισμος
Επιθεση
Αμυνα
DIFF
Next Matches
1
Dirtus Bologna
14
25
11
3
-
943
807
136
2
Butchers
14
22
8
6
-
887
843
44
-
3
LA Hipsters
14
22
9
5
1
865
795
70
-
4
Στιγκιντριακοι
14
21
7
7
-
803
817
-14
-
5
Dirty Dozen
14
20
8
6
2
809
762
47
-
6
Σφυριά
14
19
5
9
-
740
825
-85
-
7
C-Drifters
14
18
4
10
-
669
822
-153
-
8
Red-Dicolo
14
18
4
10
-
809
854
-45
Ball Pistols
57
The Fundamentals
67
Άμιλλα Περιστερίου
53
HeadHunters B.C.
31
TG Venoms
81
Pimps
51
Boomers
45
Halia Mavericks
43
Athens Superg.
42
Carnavaliers
50
Αστέρας Ευελπίδων
45
Cans B.C.
63
Τουβλέηκερς
65
Los Mambas
71
Kouvades B.C.
66
Jackal Trotters
49
Έμπυροι Β.C.
75
Glory Road
68
Anonymous
41
Pick ‘n’ Troll
46
έBeerοι Old School
50
Space Jam
61
Utah Stars
64
Oklaχώμα Thunder
73
Walkers
41
Saronic Hornuts
66
Νίκαια
47
La Casa De Locos
49
Airball B.C.
43
Underdogz
54
Beeroλυκοι
71
Kourayo B.C.
72
Remal Madri
63
Wonder Kids
48
Ballarhinos
63
Charlotte Hornies
49
Bacardi Tel Aviv
Gademians
Underdogz
Νίκαια
Be The Bee
Carnavaliers
Buzzer Βγειτερ
Gademians
Γ.Α.Σ.Τ.
Kings B.C.
Glory Road
Buzzer Βγειτερ
Underdogz
Ball Pistols
Μπίρι-Μπίρι
Desperado
Τουβλέηκερς
Firehawks
Underdogz
Νίκαια
Τουβλέηκερς
Gkrouvaloi
Angels
Underdogs
B.C. Abla
Desperado
Anonymous
Airball B.C.
ReTirees
Dirtus Bologna
Miami Heal
Vintage Hoopers
Μυρμιδόνες
Χαμένα Ταλέντα