30.0%
75.0%
20.5%
13.8%

Α.Ο. Ανδρου vs Buzzer Beeres 67-34.Εύκολη νίκη  για την Άνδρο παρότι κατέβηκαν με 5 παίχτες ,οι σοβαρές απουσίες των Buzzer δεν έδωσαν το δικαίωμα να διεκδικήσουν κάτι παραπάνω.MVP του αγώνα ο Βλάμης Θανάσης με 17 πόντους,1 ριμπάουντ,2 ασίστ και 10 κλεψίματα.

Πρώτο δεκάλεπτο και τρίποντο ο Σίτος  για τους Buzzer Beeres 0-3,για να απαντήσει και ο Βλάμης Δημήτρης με τρίποντο και 2/2 βολές για το 5-3.Με τρίποντο ο Πολυχρόνης πέτυχε το 5-6 και ο Καλογεράς έγραψε με τρίποντο το 8-6 για την Άνδρο.Ισοπαλία 8-8 με καλάθι από τον Σταματακόπουλος .Με σουτ ο Καλογεράς και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ ο Μουστάκας έγραψαν το 12-8 .Με 2.2 βολές ο Σταματακόπουλος μείωσε σε 10-12.Το τρίποντο ο Καλογεράς για το 15-10 με το δεκάλεπτο να κλείνει με τρίποντο ο Κουνάδης για το 15-13.

Δεύτερο δεκάλεπτο και με σερί 8-0 το σκορ έγινε 23-13 με 4 πόντους ο Βλάμης Θανάσης και από 2 ο Μουστάκας και ο Καλογερας .Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Ζαχαρόπουλος για το 23-15 για τους Buzzer .Ο Καλογεράς με 7 πόντους έγραψε το 30-15 για την Άνδρο.Από το Low post σκόραρε ο Νικολάου για το 30-17.Το δεκάλεπτο τελείωσε 36-17 με 4 πόντους ο Μουστάκας και 2 ο Βλάμης Δημήτρης από λει-απ.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Ιωσηφίδης ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε το 36-19 για τους Buzzer Beeres.Ο Καλογεράς με τρίποντο και ο Βλάμης Θανάσης  για το 41-19 για την Άνδρο.Με λει-απ ο Ιωσηφίδης για το 41-21.Με το δεκάλεπτο να τελειώνει με σερί 10-0 σε 51-21 με 4 πόντους ο  Μουστάκας και  με 4 πόντους ο Βλάμης Θανάσης και ο Κουτσουρόπουλος ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ.

Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Βλάμης Θανάσης με 1/2 βολές για το 52-21 για την Άνδρο.Με 2/2 βολές και με λει-απ ο Ιωσηφίδης για το 52-25 για τους Buzzer .Ο Κουτσουρόπουλος και ο Βλάμης Δημήτρης πέτυχαν το 56-25.Ο Σταματακόπουλος με 1/2 βολές πέτυχε το 56-26.Με σουτ ο Καλογεράς πέτυχε το 58-26.Ο Ιωσηφίδης με 5 πόντους μείωσε σε 58-31.Ο Καλογεράς με τρίποντο και ο Βλάμης Θανάσης με 4 πόντους από λει-απ  για το 65-31.Ο Νικολάου με 1/2 βολές και με λει-απ για το 65-34.Το τελικό 67-34 έγραψε το Βλάμης Θανάσης ύστερα από κλέψιμο,σκόραρε με λει-απ.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Καλογεράς με 25 πόντους ,5 ριμπάουντ και 4 ασίστ και ο Βλάμης Δημήτρης με 7 πόντους ,8 ριμπάουντ,5 ασίστ και 6 κλεψίματα.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Ιωσηφίδης με 13 πόντους,7 ριμπάουντ,2 ασίστ και 2 κλεψίματα και ο Ζαχαρόπουλος με 2 πόντους ,11 ριμπάουντ και 2 κλεψίματα.