33.3%
56.3%
37.3%
15.0%

Α.Ο. Άνδρουvs Glory Road 70-62.Από την αρχή του αγώνα οι Άνδρος πήρε την πρωτοπορία στο σκορ και έκλεισε το ημίχρονο 47-31.Οι Glory μείωσαν 58-56 στο ξεκίνημα του τέταρτου δεκαλέπτου,έμειναν όμως χωρίς σκορ για 5 λεπτά,οι Άνδρος έκανε το 66-56 και πήραν την νίκη.Ο MVP Καλογεράς είχε 22 πόντους,8 ριμπάουντ,8 ασίστ και 1 κλέψιμο.

Το ματς ξεκίνησε με σουτ ο Μαρκής για το 2-0 για την Α.Ο. Άνδρου.Ο Σεϊμένης Γιάννης με 2/2 βολές το 2-2 για τους Glory Road.Με τρίποντο ο Καλογεράς,ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Μουστάκας και ο Κωστής με λει-απ για το 9-2.Με σουτ ο Βαλτινός μείωσε σε 9-4 και ο Μαρκής έκανε το 11-4.Με σερί 0-8 το σκορ έγινε 11-12 με τρίποντο ο Σεϊμένης Γιάννης και με coast to coast  και ο Βαλτινός με τρίποντο.Με σουτ ο Μουστάκας και με τρίποντο ο Κωστής για το 16-12.Ο Καλλιτσάντσης με σουτ μείωσε 16-14.Με 1/2 βολές ο Ξενόπουλος το 17-14 .Ο Χαμντάν Σάμι με 2/2 βολές και με λει-απ ο Σεϊμένης Γιάννης έγραψαν το 17-18.Από το high post ο Κουτσουρόπουλος και με λει-απ ο Μουστάκας για το 21-18.Με το δεκάλεπτο να τελειώνει 21-20 με σουτ ο  Βαλτινός.

Δεύτερο δεκάλεπτο και με σερί 8-0 οι Α.Ο. Άνδρου το 29-20 με 4 πόντους ο Ξενόπουλος ,και με καλάθια από τον Καλογερά και τον Κουτσουρόπουλο.Ο Καλλιτσάντσης με 1/2 βολές και ο Σεϊμένης Γιάννης με 1/2 βολές και λει-απ για το 29-24.Γκολ φάουλ ο Κωστής για το 32-24.Ο Βαλτινός το κλέψιμο και το λει-απ για το 32-26.Ο Μουστάκας πέτυχε το 34-26 για να μειώσει ο Σεϊμένης Γιάννης σε 34-28 ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ.Ο Καλογερας με λει-απ ,και με τρίποντο και σουτ από το   high post ο Κωστής για το 41-28.Ο Καλλιτσάντσης μείωσε σε 41-30 και νέο γκολ φάουλ ο Κωστής για το 44-30.Ο Βαλτινός με 1/2 βολές το 44-31 και το δεκάλεπτο τελείωσε 47-31 με τρίποντο ο Κουτσουρόπουλος.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Χαμντάν Σάμι με λει-απ το 47-33 για τους Glory Road.Απάντησε ο Μοστάκας με σουτ για την Α.Ο. Άνδρου για το 49-33.Ο Σεϊμένης Γιάννης με γκολ φάουλ έκανε το 49-36.Ο Καλογεράς με τρίποντο το 52-36.Με σερί 0-8 το σκορ έγινε 52-44 με σουτ ο Χαμντάν Σάμι και ο Καλλιτσάντσης και με 4 πόντους ο Σεϊμένης Γιάννης.Ο Καλογεράς με σουτ έκανε το 54-44 και με τρίποντο ο Καλλιτσάντσης  μείωσε σε 54-47.Ο Ξενόπουλος ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε το 56-47 και το δεκάλεπτο τελείωσε 56-49 ο Σεϊμένης Γιάννης με λει-απ .

Τελευταίο δεκάλεπτο και με ντράιβ ο Σεϊμένης Γιάννης το 56-51 για τους Glory Road.Με 2/2 βολές ο Καλογεράς πέτυχε το 58-51 για την Α.Ο. Άνδρου.Ο Σεϊμένης Γιάννης με λει-απ και γκολ φάουλ πέτυχε το 58-56.Σε εκείνο το σημείο μίλησε ο Καλογεράς και με γκολ φάουλ και τρίποντο  και με λει-απ ο Μουστάκας πέτυχαν το 66-56 .Ο Βαλτινός και ο Χαμντάν Σάμι μείωσαν σε 66-60 .Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Κωστής για το 68-60.Με σουτ από την γωνία ο Χαμντάν Σάμι για το 68-62.Το τελικό 70-62 πέτυχε ο Καλογεράς με 2/2 βολές (0:26).

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Κωστής με 18 πόντους ,5 ριμπάουντ και 1 κλέψιμο ,ο Μουστάκας με 14 πόντους,16 ριμπάουντ και 1 ασίστ και ο Ξενόπουλος με 5 πόντους,13 ριμπάουντ,4 ασίστ ,1 κλέψιμο και 2 κοψίματα.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Σεϊμένης Γιάννης με 30 πόντους ,10 ριμπάουντ,1 ασίστ,4 κλεψίματα και 1 κόψιμο,ο Καλλιτσάντσης με 10 πόντους,3 ριμπάουντ,4 ασίστ και 1 κλέψιμο και ο Βαλτινός με 12 πόντους ,6 ριμπάουντ και 1 κλέψιμο.