0.0%
29.4%
29.8%
20.0%

Θαλασσολυκοι vs Desperado 36-48.Οι Θαλασσόλυκοι άντεξαν μέχρι το ημίχρονο20-24 .Οι Desperado ξέφυγαν στο 3ο δεκάλεπτο 20-34 και στο 4ο καθάρισαν το ματς 31-48 με πολυφωνία στην επίθεση 14 Σεφέρης ,Μαρκοπουλιώτης 13 και Κρητικός 11.Mvp  του αγώνα ο Μαρκουλής με 3 πόντους ,6 ριμπάουντ,2 ασίστ και 1 κλέψιμο.

Το ματς ξεκίνησε με στον Σεφέρη να γράφει το 0-5 για τους Desperado. Ο Βασιλακόπουλος έκανε το 2-5 για τους Θαλασσόλυκους.Ο Δερμιζιώτης πέτυχε το 2-7 και ο Δημητριάδης το 4-7.Με ντράιβ ο Σεφέρης το 4-9 και ο Καραγιαννίδης με σουτ το 6-9.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Μαρκοπουλιώτης το 6-11 και ο Βασιλακόπουλος με σουτ το 8-11. Ο Μαρκοπουλιώτης με 2/2 βολές το 8-13 και το δεκάλεπτο ολοκληρώθηκε με καλάθι που πέτυχε ο Μενεξιάδης.

Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Κρητικός με γκολ φάουλ και ο Μαρκουλής με τρίποντο έγραψαν το 10-19 για τους Desperado.Ο Κόκλας πέτυχε το 12-19 για τους Θαλασσόλυκους και ξανά ο Κρητικός το 12-21.Ο Παπαδόπουλος από επιθετικό ριμπάουντ πέτυχε το 14-21 και ο Σεφέρης σκόραρε το 14-24 .Το δεκάλεπτο τελείωσε 20-24 με 4/4 βολές ο Δημητριάδης.

Τρίτο δεκάλεπτο και οι Desperado με σερί 0-10 ξέφυγαν 20-34 με τρίποντο ο Καραλής  και ο Κρητικός και ο Σεφέρης με ντράιβ και ο Μαρκοπουλιώτης με λει-απ.Ο Βασιλακόπουλος ,ο Παπαδόπουλος και ο Χριστοδουλόπουλος μείωσαν σε 26-34 για τους Θαλασσόλυκους.Ο Μαρκοπουλιώτης έκλεισε το δεκάλεπτο με λει-απ και το 26-36.

Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Χριστοδουλόπουλος το 28-36 για τους Θαλασσόλυκους.Με νέο σερί 0-9 για τους Desperado το σκορ έγινε 28-45 ,με 5 πόντους του Μαρκοπουλιώτη ,λει-απ ο Σεφέρης και με καλάθι από το ζωγραφιστό ο Δερμιζιώτης .Ο Δημητριάδης πέτυχε το 30-45 και ο Κρητικός με 1/2 βολές το 30-46.Με 1/2 βολές και ο Πρέκας το 31-46 και ο Κρητικός με σουτ το 31-48. Το τελικό 36-48 έγραψε ο Μελετίδης

Για τους νικητές ξεχώρισαν ο Μαρκοπουλιώτης με 13 πόντους ,6 ριμπάουντ,1 ασίστ και 4 κλεψίματα και ο Κρητικός με 11 πόντους,8 ριμπάουντ,1 ασίστ και 1 κλέψιμο.

Για τους ηττημένους ξεχώρισε ο Βασιλακόπουλος με 8 πόντους ,8 ριμπάουντ και 1 ασίστ.