12.5%
30.0%
33.3%
7.1%

Θαλασσόλυκοι – Dream Team 44-41.Χωρίς ρυθμό και αρκετά άστοχες οι δυο ομάδες , με τους Θαλασσόλυκους λίγο καλύτερους να αντέχουν την πίεση των αντιπάλων να παίρνουν την νίκη. Mvp του αγώνα ο Χριστοδουλόπουλος με 22 πόντους,19 ριμπάουντ(14-5),1 κλέψιμο και 1 κόψιμο.
Το πρώτο δεκάλεπτο βρήκε και τις δύο ομάδες αρκετά άστοχες και με πολλά λάθη.Το ματς ξεκίνησε με τον Ζαχαριά να σκοράρει μετά από επιθετικό ριμπάουντ 0-2 για τους Dream Team. Ο Χριστοδουλόπουλος με 4 πόντους του πέτυχε το 4-2 για τους Θαλασσόλυκους και το δεκάλεπτο να τελειώνει 4-6 με σουτ ο Γεραγωτής και μετά από κλέψιμο σκόραρε με λει-απ ο Shcurti.
Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Χριστοδουλόπουλος ισοφάρισε 6-6 για τους Θαλασσόλυκους. Ο Δεμερτζής σκόραρε μετά από επιθετικό ριμπάουντ και με 1/1 βολή τεχνικής ποινής το σκορ έγινε 6-9 για τους Dream Team. Με σερί 10-0 το σκορ έγινε 16-9 ,αρχικά ο Τουρλούκης με 1/2 βολές ,ο Χριστοδουλόπουλος με 2/2 βολές, 1/2 βολές ο Πρέκας Κ.,ο Τουρλούκης με δίποντο, τρίποντο ο Παπαδόπουλος και με 1/2 βολές ο Χριστοδουλόπουλος. Ο Κώνστας σκόραρε με ντραιβ και με λει-απ ο Γεραγωτής για το 16-13. Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Χριστοδουλόπουλος το 18-13 και το δεκάλεπτο τελείωσε 18-15 με καλάθι μετά από επιθετικό ριμπάουντ ο Ζουγανέλης.
Τρίτο δεκάλεπτο και ο Γεραγωτής σκόραρε το 18-17 για τους Dream Team. Ο Τουρλούκης με 2/2 βολές το 20-17 για τους Θαλασσόλυκους. Ο Ζουγανέλης με τρίποντο ισοφάρισε 20-20 και ο Γκότσης με 1/2 βολές και ο Χριστοδουλόπουλος με 4 πόντους του έγινε το 25-20. Ο Τσαλίκος σκόραρε το 25-22 και ο Χριστοδουλόπουλος με 1/2 βολές το 26-22. Ο Γεραγωτής με ντραιβ και ο Χρυσικός με σουτ το ματς στα ίσα 26-26. Το δεκάλεπτο τελείωσε 32-26 με σουτ ο Καραγιαννίδης, με ντραιβ ο Παπαδόπουλος και με Hook ο Γκότσης.
Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Τσουκλίδης με 1/2 βολές το 32-27 για τους Dream Team. Ο Τουρλούκης με λει-απ στον αιφνιδιασμό το 34-27 για τους Θαλασσόλυκους. Ανατροπή στο σκορ και με σερί 0-9 πέρασαν μπροστά στο σκορ με 34-36 οι Dream Team, αρχικά ο Γεραγωτής με ντραιβ και ο Shcurti με 7 πόντους του . Ο Παπαδόπουλος ισοφάρισε 36-36 και ο Shcurti με 1/2 βολές το 36-37. Οι Θαλασσόλυκοι με 8-0 πέρασαν και πάλι μπροστά στο σκορ με 44-37,αρχικά ο Χριστοδουλόπουλος με 4 πόντους του ,με σουτ ο Παπαδόπουλος και με 2/2 βολές ο Χριστοδουλόπουλος(0:38). Το ματς τελείωσε 44-41 με ντραιβ ο Δεμερτζής και μετά από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Ζαχαριάς.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Παπαδόπουλος με 9 πόντους,4 ριμπάουντ και 6 ασίστ και ο Τουρλούκης με 7 πόντους,5 ριμπάουντ,1 ασίστ,1 κλέψιμο και 1 κόψιμο.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Ζαχαριάς με 4 πόντους,6 ριμπάουντ.1 ασίστ και 1 κλέψιμο ,ο Γεραγωτής με 11 πόντους,2 ριμπάουντ,1 ασίστ και 5 κλεψίματα και ο Shcurti με 10 πόντους,1 ριμπάουντ,2 ασίστ και 4 κλεψίματα.