7.4%
45.5%
27.3%
20.0%

Κατσαπλιαϊκός vs Anonymous 53-38.Και οι δύο ομάδες επηρεασμένες από το κλίμα της καραντίνα δεν ξεκίνησαν καλά 14-8 σκορ ημιχρόνου.Ο Κατσαπλιαϊκός ανέβασε στροφές στο 3ο δεκάλεπτο και  πήραν διαφορά 10 πόντων και κατάφεραν να την διατηρήσουν.Mvp του αγώνα ο Παυλίδης με 11 πόντους,11 ριμπάουντ,8 ασίστ και 1 κλέψιμο και ο Βανδώρος με 10 πόντους,10 ριμπάουντ,2 ασίστ και 3 κλεψίματα.

Στο πρώτο δεκάλεπτο και οι δύο ομάδες άστοχες με τον Κατσαπλιαϊκό να ξεκινάει με 5-0 ,ο Βανδώρος σκόραρε με σουτ,ο Παπαδόπουλος σκόραρε μετά από ντραιβ και ο Παυλίδης με 1/2 βολές. Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Βελαώρας το 5-2 για τους Anonymous. Βανδώρος με ντραιβ και ο Ραγκούσης με 1/2 βολές το 8-2 και το δεκάλεπτο τελείωσε 8-4 με σουτ ο Σακελαρόπουλος.

Δεύτερο δεκάλεπτο και οι δύο ομάδες συνέχισαν να είναι τρομερά άστοχες,οι Anonymous κατάφεραν να ισοφαρίσουν 8-8 με καλάθι από το ζωγραφιστό ο Καπέλης και ο Κεραμυδάς με σουτ από την γωνιά. Το δεκάλεπτο τελείωσε 14-8 με τον Παυλίδη να σκοράρει μετά από επιθετικό ριμπάουντ και με λει-απ στον αιφνιδιασμό και ο Ραγκούσης με καλάθι από το ζωγραφιστό.

Τρίτο δεκάλεπτο και οι δύο ομάδες ανέβασαν στροφές, βρήκαν ρυθμό με τους Anonymous να σκοράρει το 14-10 με σουτ. Ο Καραμπίνος με καλάθι από το ζωγραφιστό έγραψε το 16-10 για τον Κατσαπλιαϊκό. Ξανά ο Σακελαρόπουλος με σουτ πέτυχε το 16-12 και ο Καραμπίνος με τρίποντο το 19-12.Με τρίποντο απάντησε και ο Δρόσος 19-15 και ο Ραγκούσης με ντραιβ πέτυχε το 21-15.Με coast to coast έκανε το 21-17 και ο Παυλίδης με 4 πόντους του από το ζωγραφιστό και ο Καραμπίνος με τρίποντο το σκορ έγινε 28-17.Ο Σακελαρόπουλος με τρίποντο και ο Βελαώρας με σουτ από την γωνιά μείωσαν σε 28-22.Το δεκάλεπτο τελείωσε 32-22 με 4 πόντους του Ραγκούση από το ζωγραφιστό.

Τελευταίο δεκάλεπτο και μετά από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Καπέλης το 32-24 για τους Anonymous. Ο Καραμπίνος με καλάθι από το ζωγραφιστό το 34-24 για τον Κατσαπλιαϊκό.Ο Δρόσος με τρίποντο και κέρδισε 2/2 βολές μείωσε σε 34-29 και ο Βανδώρος με 4 πόντους και ο Παπαδόπουλος με λει-απ έγραψαν το 40-29. Από το High post σκόραρε ο Σακελαρόπουλος, με σουτ ο Δάσκαλος και με 2/2 βολές ο Βελαώρας πέτυχαν το 40-35.Με σερί 11-0 καθάρισε το ματς Κατσαπλιαϊκός 51-35,αρχικά ο Καραμπίνος με γκολ φάουλ και με καλάθι από το ζωγραφιστό, ο Ραγκούσης σκόραρε με coast to coast, ξανά ο Καραμπίνος με καλάθι από το ζωγραφιστό και με λει-απ στον αιφνιδιασμό ο Παυλίδης. Ο Δρόσος σκόραρε το 51-37 και ο Βανδώρος με σουτ το 53-37.Το τελικό 53-38 πέτυχε ο Δρόσος με 1/2 βολές.
Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Καραμπίνος με 17 πόντους,9 ριμπάουντ 3 ασίστ και 1 κλέψιμο.

Για τους ηττημένους ο Σακελαρόπουλος είχε 13 πόντους, 6 ριμπάουντ και 2 κλεψίματα και ο Δρόσος με 11 πόντους ,1 ριμπάουντ,1 ασίστ και 2 κλεψίματα.