50.0%
55.6%
33.3%
20.0%

Οι Μπάσχετοι στο ξεκίνημα τις 3 περιόδου έγραψαν το 40-15.Χαλάρωσαν και οι Gademians μείωσαν 57-50 δύο λεπτά πριν το τέλος.Το τρίποντο του Καραγιώργη 60-50 σφράγισε την νίκη με τελικό αποτέλεσμα το 63-52.MVP του αγώνα ο Καραγιώργης με 10 πόντους,5 ριμπάουντ,2 ασίστ,1 κλέψιμο και 1 κόψιμο.

Πρώτο δεκάλεπτο ξεκίνημα με 10-0 οι Μπάσχετοι  6 πόντους ο Καραγιώργης και από ένα καλάθι ο Παγκάκης και ο Χατζηθάνος.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ ο Τριδήμας σκόραρε και ο Αδαμόπουλος με λει -απ για το 10-4. Τρίποντο ο Χατζηθάνος και μπάσιμο του Γαλανάκη για το 15-4.Με 1/2 βολές του Τακμάκης το σκορ έγινε 15-5 για τους Gademians .Με το δεκάλεπτο να τελειώνει 20-5 με σουτ του Αποστολόπουλου και τρίποντο του Ντεμίρη.

Δεύτερο δεκάλεπτο με Hook του Αποστολόπουλου και 5 πόντους του Γαλανάκη για το 27-5 για τους Μπάσχετους.Σκόραρε ο Αδαμόπουλος με σουτ για το 27-7 για τους Gademians.Με τρίποντο του Χατζηθάνου και με λει-απ ο Κεζέπης για το 32-7.Ο Παππάς με 2/2 βολές έκανε το 32-9.Ο Αποστολόπουλος με 1/2 βολές  για το 33-9 .Το τρίποντο του Τακμάκη μείωσε σε 33-12.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ ο Μίχος έγραψε το 35-12 .Το δεκάλεπτο τελείωσε με άλλο ένα τρίποντο του Τακμάκη 35-15.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Χατζηθάνος με τρίποντο και ο Μίχος με λει-απ (ασίστ ο Παγκάκης) για το 40-15.Με σερί 0-11 το σκορ έγινε 40-26 με 6 πόντους του Τριδήμα,λει -απ του Γκάμαρη και ο Παππάς με 1/2 βολές και σουτ.Με Hook ο Αποστολόπουλος και με 1/2 βολές ο Χατζηαγάπογλου το 43-26.Ο Τριδήμας με 4 πόντους,ο Παππάς με σουτ και ο Παπασγουρίδης κάτω από την ρακέτα μείωσαν σε 43-34 για τους Gademians.Το δεκάλεπτο τελείωσε 46-34 με τρίποντο του Κάνδηλα για τους Μπάσχετους .

Τελευταίο δεκάλεπτο ασίστ του Τριδήμα και το καλάθι ο Παππάς για το 46-36.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ ο Παγκάκης σκόραρε και με σουτ ο Κάνδηλας για το 50-36.Με 4 πόντους ο Κοζαδίνος μείωσε σε 50-40. Με 1/2 βολές του  Παγκάκη το 51-40 για τους Μπάσχετους.Ασίστ του Παππά και το καλάθι ο Κοζαδίνος για το 51-42.Ο Μίχος με 2/2 βολές το 53-42.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ ο Τριδήμας έγραψε το 53-44.Κάτω από την ρακέτα ο Μίχος σκόραρε το 55-44.Με 1/2 βολές ο Γκάμαρης  και με γκολ φάουλ  ο Τριδήμας για το 55-48.Με λει-απ ο Μίχος το 57-48 για τους Μπάσχετους .Ο Κοζαδίνος με 2/2 βολές μείωσε σε 57-50.Ο Κάνδηλας με τρίποντο 60-50 .Από το high post  ο Κοζαδίνος έγραψε το 60-52.Το τελικό 63-52 έγραψαν ο Κάνδηλας με 2/2 βολές και ο Καραγιώργης με 1/2 βολές.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Μίχος με 10 πόντους,6 ριμπάουντ,1 ασίστ και 1 κόψιμο, ο Χατζηθάνος με 11 πόντους ,5 ριμπάουντ και 2 ασίστ και ο Αποστολόπουλος με 7 πόντους ,6 ριμπάουντ ,1 ασίστ και 2 κλεψίματα.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Τριδήμας με 17 πόντους ,8 ριμπάουντ,1 ασίστ,3 κλεψίματα και 1 κόψιμο,ο Κοζαδίνος με 10 πόντους,5 ριμπάουντ,2 ασίστ ,1 κλέψιμο και 1 κόψιμο και ο Παππάς με 9 πόντους,6 ριμπάουντ ,2ασίστ και 1 κλέψιμο.