16.7%
53.3%
17.8%
33.3%

2η σερί νίκη για τους Μπιρι-Μπιρι ,4η σερί ήττα για τους Tomahawks 57-42 το σκορ με τους νικητές να έχουν το προβάδισμα σε ολόκληρο το παιχνίδι και τον MVP του αγώνα Μανιάτη να έχει 4 πόντους ,11 ριμπάουντ ,15 ασίστ και 2 κλεψίματα.

Ο Κεκερής πέτυχε το πρώτο καλάθι του αγώνα 0-2. Με 5 πόντους ο Ευαγγελίδης για το 5-2 .Από το Hihg post  ο Κάρλος έκανε το 5-4.Με 3 πόντους ο Μικράκης και ασίστ του Μανιάτη στον Τσιμικλή  το 10-4 για τους Μπιρι-Μπιρι .Με λει-απ ο Κάρλος μείωσε 10-6 για τους Tomahawks.Το δεκάλεπτο τελείωσε με τρίποντο από τον Ευαγγελίδη 13-6.

Δεύτερο δεκάλεπτο και με τρίποντο ο Κουμπαράκης μείωσε 13-9.Ο Σαγιάς με τρίποντο και 4 πόντους του Ευαγγελίδη το 20-9 για τους Μπιρι-Μπιρι. Με σερί 0-7 οι Tomahawks μείωσαν 20-16 με 2/2 βολές του Αυγέρη ,τρίποντο του Τριβόλα και δεξί λει-απ του Κάρλου.Το δεκάλεπτο τελείωσε 22-16 με 2/3 βολές ο Χαραλαμπόπουλος.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Χαραλαμπόπουλος με 2/2 βολές για το 24-16.Ο Κάρλος με 1/2 βολές για το 24-17.Με σερί 9-0  το 33-17 για τους Μπιρι-Μπιρι με 5 πόντους του Ευαγγελίδη ,ασίστ του Μανιάτη και καλάθι ο Μικράκης και ασίστ του Μανιάτη στον Βλάχο με λει-απ.Ο Αυγέρης με καλάθι και 1/2 βολές έκανε το 33-20 για τους Tomahawks.Ο Μανιάτης με λει-απ και η ασίστ του Μανιάτη στον Μικράκη  για το 37-20.Το δεκάλεπτο τελείωσε 37-26 με γκολ φάουλ του Αυγέρη και τρίποντο του Κάρλου.

Τελευταίο δεκάλεπτο με 10 σερί το σκορ έγινε 47-26 με 6 πόντους του Ευαγγελίδη και 4 του Τσιμικλή.Ο Γώγολος με τρίποντο το 47-29 για τους Tomahawks.Ο Μικράκης με γκολ φάουλ το 50-29 για τους Μπιρι-Μπιρι. Ο Κουμπαράκης με 2/2 βολές , ο Κάρλος 1/2 βολές και ο Αυγέρης με coast to coast για το 50-34.Ο Μανιάτης με λει-απ έκανε το 52-34.Τρίποντο ο Κουμπαράκης  μείωσε σε 52-37.Τρίποντο με ταμπλό ο Σαγιάς για το 55-37. Ο Κουμπαράκης και πάλι με τρίποντο για το 55-40.Ασίστ του Μανιάτη και το καλάθι ο Μικράκης.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ ο Κεκερής σκόραρε για το τελικό  55-42.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Ευαγγελίδης με 23 πόντους,1 ριμπάουντ,1 ασίστ και 3 κλεψίματα ,ο Μικράκης με 12 πόντους,6 ριμπάουντ και 3 κλεψίματα και ο Τσιμικλής με 6 πόντους,16 ριμπάουντ(9-7),1 ασίστ και 1 κλέψιμο.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Αυγέρης με 10 πόντους,6 ριμπάουντ,2 ασίστ και 1 κλέψιμο,ο Κάρλος με 11 πόντους 5 ριμπάουντ,2 ασίστ και 1 κλέψιμο ,ο Κουμπαράκης με 11 πόντους και 5 ριμπάουντ και ο Κεκερής με 4 πόντους ,15 ριμπάουντ και 2 κλεψίματα.