10.5%
55.6%
37.8%
22.7%

Συνέχεια στο σερί τον νικών τους οι Han Yolo 48-54 τους Τουβλέηκερς.Οι νικητές από το το πρώτο δεκάλεπτο πήραν τα ινία του αγώνα και στο δεύτερο δεκάλεπτο έφτασαν την διαφορά στο+16 (11-27). M.V.P. Ο Μακριδάκης με 21 πόντους, 5 ριμπάουντ,2 ασίστ και 1 κλέψιμο.
Το ματς ξεκίνησε με καλάθι από την γωνία ο Αγγουριδάκης το 2-0 για τους Τουβλέηκερς. Ο Μακριδάκης με coast to coast και με γκολ φάουλ έκανε το 2-5.Από το high post ο Μπαλάσκας το 4-5.Ο Μακριδάκης με σουτ το 4-7 για τους Han Yolo .Απάντησε με σουτ ο Μπαλάσκας για το 6-7.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ το καλάθι ο Παναγόπουλος για το 6-9.Ο Θεοδωρόπουλος με σουτ από την γωνία για το 8-9.Το δεκάλεπτο τελείωσε 8-14 με τρίποντο ο Μακριδάκης και με λει-απ ο Παναγόπουλος.
Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Δημακόπουλος το καλάθι για το 8-16.Ο Θεοδωρόπουλος μείωσε με λει-απ σε 10-16 για τους Τουβλέηκερς. Ο Δημακόπουλος με σουτ από την γωνία ,τρίποντο από τον Κορλό Β και ο Μακριδάκης με λει-απ έγραψαν το 10-23.Ο Αρβανίτης με 1/2 βολές έκανε το 11-23. Ο Μακριδάκης  και ο Γκόνος έγραψαν το 11-27 για τους Han Yolo .Το δεκάλεπτο τελείωσε με 1/2 βολές του Καμινάρη.
Τρίτη περίοδος και ο Λειβάδας με 1/2 βολές το 13-27.Το κλέψιμο και το καλάθι από τον Παναγόπουλο το 13-29 για τους Han Yolo .Με σουτ ο Γαζεπίδης και ο Θεοδωρόπουλος με 2/2 βολές και άλλους 4 πόντους από σουτ  για το 21-29.Ο Γουλιέλμος με γκολ φάουλ και ο Παναγόπουλος με σουτ έκαναν το 21-34.Μπαλάσκας και Αρβανίτης με 1/2 βολές έκαναν το 23-34 για τους Τουβλέηκερς.Ο Γκόνος με σουτ πέτυχε το 23-36.Ο Αρβανίτης το καλάθι και ο Γαζεπίδης με 2/2 βολές σκόραραν το 27-36.Η περίοδος τελείωσε 27-40 με 2/2 βολές ο Μακριδάκης  και με λει-απ ο Δημακόπουλος.
Τελευταία περίοδος και οι Τουβλέηκερς την αντεπίθεση με τρίποντο του Λειβαδά για το 30 -40.Απάντησε και ο Δημακόπουλος με τρίποντο για το 30-43 για τους Han Yolo .Ο Καμινάρης με 1/2 βολές και ο Αρβανίτης το καλάθι για το 33-43.Ο Κορλός Ν με λει-απ έκανε το 33-45.Μπαλάσκας με 2/2 βολές ο Καμινάρης με γκολ φάουλ και ο Μπαλάσκας από το High post έγραψαν το 40-45.Ο Μακριδάκης  σκόραρε με λει-απ το 40-47.Ο Μπαλάσκας και πάλι με 2/2 βολές μείωσε 42-47.Το τρίποντο του Μακριδάκη έγραψε το 42-50 για τους Han Yolo.Ο Μπαλάσκας έδωσε ελπίδα για τους Τουβλέηκερς και με σουτ έκανε το 44-50.Το τρίποντο του Παναγόπουλου και ο Γόνος με 1/2 βολές σφράγισαν την νίκη για το 44-54.Το τελικό 48-54 πέτυχαν ο Αρβανίτης με 1/2 βολές και με τρίποντο ο Αγγουριδάκης.
Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Παναγόπουλος με 11 πόντους,9 ριμπάουντ και 1 κλέψιμο και ο Γκόνος με 5 πόντους ,6 ριμπάουντ και 4 κλεψίματα.
Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Μπαλάσκας με 13 πόντους ,6 ριμπάουντ και 1 κλέψιμο ,  ο Θεοδωρόπουλος με 10 πόντους,2 ριμπάουντ και 2 κλεψίματα και ο Αγγουριδάκης με 5 πόντους ,11 ριμπάουντ,1 ασίστ ,1 κλέψιμο και 1 κόψιμο.