16.7%
80.0%
28.9%
28.6%

Χαμένα Ταλέντα vs Jack’s 35-58.Εύκολη επικράτηση των Jack’s εναντίον των Χαμένων ταλέντων,που απο την αρχή μπήκαν δυνατά πήραν μια διαφορά η οποία μεγάλωνε και την διατήρησαν μέχρι το τέλος.Mvp του αγώνα ο ο Βασιλείου με 7 πόντους, 15 ριμπάουντ, 3 κλεψίματα και 1 κόψιμο.
Το ματς ξεκίνησε με 0-4 για τους, με 4 πόντους του Σαρικάκη.Ο Μπόϊκος με σουτ το 2-4 για τα Χαμένα Ταλέντα. Ο Ελευθεριάδης το καλάθι από το low post και ο Γαλανάκης με 2/2 βολές πέτυχαν το 2-8 και ο Κόλλιας με τρίποντο το 5-8.Ο Βασιλείου με σουτ το 5-10 και το δεκάλεπτο τελείωσε με  με Buzzer τρίποντο ο Μπίλλης  8-10.
Δεύτερο δεκάλεπτο και ο με τρίποντο ο Βασιλείου και ο Σαρικάκης με λει-απ έγραψαν το 8-15 για τους Jack’s. Μείωσαν τα Χαμένα Ταλέντα 13-15 ,ο Αντύπας το καλάθι από το ζωγραφιστό, 1/2 βολές ο Ψιμάδης και ο Πενταγιώτης με floater. Ο Γαλανάκης σκόραρε με floater και ο Σαρικάκης με σουτ και με τρίποντο πέτυχαν το 13-22.Ο Αντύπας με 1/2 βολές και με σουτ από το High post μείωσε σε 16-22.Το δεκάλεπτο τελείωσε 16-25 με γκολ φάουλ ο Ελευθεριάδης.
Τρίτο δεκάλεπτο και ο Σαρικάκης με τρίποντο πέτυχε το 16-28 για τους Jack’s. Ο Ψιμάδης με ντραιβ και ο Κυριακού με λει-απ τι 20 -28 για τα Χαμένα Ταλέντα. Ο Σαρικάκης με τρίποντο και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Βασιλείου και το σκορ έγινε το 20-33.Από την γωνιά σκόραρε ο Μπίλλης το 22-33 και ο Γαλανάκης με γκολ φάουλ και ο Σαρικάκης με 2 κολλητά τρίποντα ξέφυγαν στο σκορ με 22-42.Ο Πενταγιώτης με 1/2 βολές το 23-42 και το δεκάλεπτο τελείωσε 23-45 με ντραιβ και 1/2 βολές ο Ελευθεριάδης.
Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Κελεμτζής με 1/2 βολές και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Ελευθεριάδης το 23-48 για τους Jack’s. Ο Αντύπας σκόραρε το 25-48 για τα Χαμένα Ταλέντα. Ο Κελεμτζής με τρίποντο πέτυχε το 25-51 και ο Πενταγιώτης με σουτ από το High post το 27-51. Ο Κελεμτζής με σουτ έκανε το 27-53 και ο Μπίλλης με λει-απ το 29-53.Ο Γαλανάκης σκόραρε από το ζωγραφιστό και ο Κελεμτζής με τρίποντο έγινε το 29-58.Το ματς ολοκληρώθηκε 35-58,με τρίποντα ο Κυριακού και ο Ψιμάδης.
Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Ελευθεριάδης με 10 πόντους ,18 ριμπάουντ(15-3),3 ασίστ,3 κλεψίματα και 3 κοψίματα και ο Σαρικάκης με 23 πόντους,6 ριμπάουντ,2 ασίστ και 1 κλέψιμο.
Για τους ηττημένους ξεχώρισε ο Μπίλλης με 7 πόντους,13 ριμπάουντ ,1 ασίστ και 5 κοψίματα.