22.2%
53.8%
28.1%
20.7%

Τα Χαμένα Ταλέντα κέρδισαν τους Pick ‘n’ Troll με 46-43 με το ματς να ξεκινά με 3-8 για τους Pick ‘n’ Troll και τα Χαμένα Ταλέντα να απαντούν για το 16-9. Οι Pick ‘n’ Troll προσπέρασαν με σερί 0-16 σε 16-25 για να κλείσει το ημίχρονο στο 18-29. Στην επανάληψη οι Pick ‘n’ Troll πήγαν στο 22-31, με το δεκάλεπτο να κλείνει στο 29-33 και τους Pick ‘n’ Troll να γράφουν το 31-39 και το 33-41 στην 4η περίοδο. Τα Χαμένα Ταλέντα απάντησαν με 11-0 για το 44-41, για να μειώσει ο Τσοπανακης Γ. αλλά να έρθει ο Σταμπουλίδης για το 46-43 και τη νίκη της ομάδας του.

Για τους νικητές ο Μπιλλης Ν. είχε 14 πόντους, 4 ριμπάουντ, ο Πενταγιωτης 12 πόντους, 9 ριμπάουντ, 2 κλεψίματα, ο Αντυπας 10 πόντους, 5 ριμπάουντ. Για τους Pick ‘n’ Troll ο Χιουτακακος είχε 22 πόντους, 11 ριμπάουντ, 2 κλεψίματα, ο Τσοπανακης Γ. 13 πόντους, 6 ριμπάουντ.