29.4%
42.9%
36.4%
15.2%

Την δεύτερη τους νίκη πανηγύρισαν τα Χώματα 59-53 τους Γ.Α.Σ.Τ., με τα Χώματα να παίρνουν το προβάδισμα στο 2 δεκάλεπτο 19-18 με τον Μελά και να διατηρούν το προβάδισμα μέχρι τέλους.MVP του αγώνα, ο εξαιρετικός για ακόμα ένα αγώνα, ο Μέλας με 33 πόντους ,12 ριμπάουντ και 3 ασίστ.
Πρώτο δεκάλεπτο και ο Ντάσκας πέτυχε το πρώτο καλάθι 0-2 για τους Γ.Α.Σ.Τ. Ο Λιγνός με σουτ από την γωνία ισοφάρισε 2-2.Ο Διαμαντόπουλος με καλάθι, με σουτ ο Ντάσκας και τρίποντο του Καραγιάννη για το 2-9.Τρίποντο έβαλε και ο Μελάς για το 5-9.Το καλάθι του Ντάσκα και το τρίποντο του Γρυπαίου για το 5-14.Με 5 πόντους ο Μελάς μείωσε σε 10-14 για τα Χώματα. Ο Αδαμαντίδης με hook για το 10-16.Το δεκάλεπτο τελείωσε με τον Λιγνό να γράφει το 12-16.

Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Μελάς με coast to coast για το 14-16.Ο Καραγιάννης με σουτ έκανε το 14-18 για τους Γ.Α.Σ.Τ.Λιγνός και Μελάς από 4 πόντους και το σουτ του Γκάτση το 24-18 για τα Χώματα. Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ,ο Αδαμαντίδης σκόραρε για το 24-20.Ο Μελάς με λει-απ έκανε το 26-20.Το δεκάλεπτο ολοκληρώθηκε 26-24 με λει-απ του Χαλδαίου και με το καλάθι του Ντάσκα.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Λιγνός με σουτ και το τρίποντο του Μελά έγραψαν το 31-24.Μείωσε ο Καραγιάννης 31-26.Με 1/2 βολές του Λιγνού και του Στενάκη από τα Χώματα και 2 τρίποντα του Καραγιάννη από τους Γ.Α.Σ.Τ. έγινε το 33-32.Ο Μελάς με 2/2 βολές για το 35-32.Ο Αδαμαντίδης με 1/2 βολές για το 35-33.Ο Λιγνός από το high post πέτυχε το 37-33.Ασίστ του Σακαρίδη και το καλάθι ο Αδαμαντίδης για το 37-35.Το δεκάλεπτο τελείωσε 43-35 με 4 πόντους του Μελά και καλάθι του Δαμανάκη.

Τελευταίο δεκάλεπτο ο Δαμανάκης με φόλοου και 4 πόντους του Λιγνού το 49-35.Ο Καραγιάννης με τρίποντο έκανε το 49-38.Ο Στενάκης με καλάθι κάτω από την ρακέτα για το 51-38.Μείωσαν οι Γ,Α.Σ.Τ. 51-44 με 4 πόντους του Αδαμαντίδη και λει-απ του Μίλση.Ο Γκάτσης με 2/2 βολές για το 53-44.  2/2 βολές είχε και ο Αδαμαντίδης για το 53-46.Ο Μελάς με λει-απ έγραψε το 55-46.Σειρά του Γρυπαίου και με 2/2 βολές έκανε το 55-48.Βολές είχαν και τα Χώματα με τον Μελά 2/2 για το 57-48.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ ο Αδαμαντίδης σκόραρε για το 57-50.Ο Μελάς με 2/2 βολές έγραψε το 59-50.Το τελικό 59-53 έγινε με καλάθι του Αδαμαντίδη και 1/2 βολές του Γρυπαίου.
Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Λιγνός με 17 πόντους και 6 ριμπάουντ,ο Γκάτσης με 2 πόντους,13 ριμπάουντ,8 ασίστ,3 κλεψίματα και 2 κοψίματα και ο Στενάκης με 3 πόντους,6 ριμπάουντ και  2 ασίστ.
Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Αδαμαντίδης με 17 πόντους,5 ριμπάουντ και 3 κλεψίματα,ο Καραγιάννης με 16 πόντους και 9 ριμπάουντ και ο Ντάσκας με 8 πόντους,6 ριμπάουντ ,2 ασίστ και 3 κλεψίματα.