21.1%
52.4%
37.8%
16.7%

Ματς με πολλές εναλλαγές στο σκορ το βράδυ της Κυριακής στο Αιγάλεω, μεταξύ των Remal Madri και των Coffeewaukee Bugs. Ανατροπές στο σκορ πολύ γρήγορο παιχνίδι με αιφνιδιασμούς και νικητές τους Remal Madri.

Το πρώτο δεκάλεπτο ξεκίνησε με ενα 0-4 για τους Coffeewaukee Bugs για να γίνει 3-8 πριν αρχίσει ο Γρηγορόπουλος να πασάρει και ο Σαγιάκος να σκοράρει στο ανοιχτό γήπεδο για το 11-8.Τελικά το δεκάλεπτο έληξε στο 13 -19 για τουςCoffeewaukee Bugs.

Στο δεύτερο δεκάλεπτο το προβάδισμα άλλαζε συνεχώς χέρια Σαγιάκος συνέχιζε να σκοράρει και ο Χαραλαμπόπουλος ακολουθούσε απ την άλλη ο Τσομπάνογλου ήταν ασταμάτητος.Το ημίχρονο βρήκε τη Remal να προηγείται με 30-28.

Η τρίτη περίοδος άνηκε στον Μανίνα που με προσωπικούς πόντους και ασίστ κρατούσε το προβάδισμα για τους γηπεδούχους απ την άλλη ο Πετρέλης μοίραζε ασίστ ο Τσομπάνογλου τις αξιοποιούσε σημαντική η συμβολή και του Τουρτσινάκη στα ριμπάουντ και στο σκοράρισμα.

Στην τέταρτη και τελευταία το σκορ ήταν 19-10 για τους Remal Madri δεκάλεπτο που έκρινε και τον αγώνα παρά την προσπάθεια του Τσομπάνογλου οι Coffeewaukee Bugs δεν απέφυγαν την ήττα.

Πρωταγωνιστές του αγώνα για τους Remal Madri το δίδυμο Μανίνα-Σαγιάκος και από κοντά Χαραλαμπόπουλος και Γρηγορόπουλος για τους Coffeewaukee Bugs πολύ καλός ο Τσομπάνογλου με 24 πόντους αλλα και ο Τουρτσινακης που άγγιξε το double double.