5.6%
61.5%
45.7%
17.2%

Ξεκίνημα  με νίκη για τους Μπιρι Μπιρι 38-55 απέναντι στους Paranormal Inactivity B.C, σε ένα πολύ καλό παιχνίδι, MVP ο Μανιάτης με 10 πόντους, 9 ριμπάουντ,5 ασίστ, 3 κλεψίματα.

Στο πρώτο δεκάλεπτο οι Paranormal Inactivity B.C πήραν ένα μικρό προβάδισμα 5-2 με τρίποντο του Ρουστά και καλάθι του Παγωνά.Άμεση η αντίδραση από τους Μπιρι Μπιρι και με 8 πόντους του Ευαγγελιδη προσπέρασαν με 7-10 και η περίοδος να κλείνει με καλάθι του Καλάκου 10-15.

Στο δεύτερο δεκάλεπτο που ήταν και το χειρότερο,οι ομάδες ήταν άστοχες με πολλά λάθη,6-8 σκορ δεκάλεπτο με τον Χρυσαφιάδη να πετυχαίνει τους 4 από τους 6 πόντους τις ομάδος του και τον Μανιάτης 4 από τους 8.Οι ομάδες πήγαν στα αποδυτήρια με σκορ ημιχρόνου 16 -23.

Στο τρίτο δεκάλεπτο με 6 σερί πόντους του Ευαγγελιδη οι Μπιρι Μπιρι  απέκτησαν μια διαφορά ασφάλειας 18-33.Με τον Καζά να μειώνει το σκορ σε 25-35 ωστόσο η τρίτη περίοδος τελείωσε με το τρίποντο του Μικράκη 25-38.

Στην τελευταία περίοδο η διαφορά ανέβηκε και άλλο 25-43 ξεκαθαρίζοντας το ποιος θα είναι ο τελικός νικητής, με το ματς να τελειώνει με 38 -55 και τον Βήχα να πετυχαίνει τους 5 τελευταίους πόντους για την ομάδα του.

Ξεχώρισαν από τους νικητές Ευαγγελίδης 23 πόντους και 5 ριμπάουντ, Καλάκος 8 πόντους ,5 ριμπάουντ και 6 ασίστ.

Για τους ηττημένους που ο Χρυσαφιάδης είχε 11 πόντους 7 ριμπάουντ και Παγωνάς με 7 πόντους ,3 ριμπάουντ και 3 ασίστ.