36.8%
40.0%
92.3%
16.7%

Την 3 νίκη τους πανηγύρισαν οι K.M.C. BC 67-56 τους Partyzan,με ανατροπή στο τελευταίο 5λεπτο του αγώνα.Κλειδιά για την νίκη ο Σπανός και ο Μολιός είχαν από 7 πόντους και οι δύο.MVP του αγώνα ο Σπανός με 21 πόντους, 4 ριμπάουντ,2 ασίστ και 3 κλεψίματα με 2/4 βολές,6/9 δίποντα και 3/7 τρίποντα!!

Το παιχνίδι ξεκίνησε με τον Μολιό  2-0 για τους K.M.C .Το τρίποντο του Στουγιαννόπουλου και το καλάθι του Γεωργακόπουλου έγραψαν το 2-5 για τους Partyzan.Ο Δαρνάκας με 5 πόντους έκανε το 7-5 και απάντησαν ο Σιδηρόπουλος και ο Γεωργακόπουλος για το 7-9.Ο Σπανός(4) και ο Παναγιωτόπουλος σημείωσαν το 13-9 .Τρίποντο του Γεωργακόπουλου μείωσε 13-12.Απάντησε ο Παναγιωτόπουλου με τρίποντο 16-12 και ο Γεωργακόπουλος με την λήξη του δεκάλεπτου έγραψε το 16-14.

Δεύτερο δεκάλεπτο είχε συνεχείς εναλλαγές στο σκορ 16-18 ο Γεωργακόπουλος,21-18 με Σάνδυλο Ν. Ο Σιδηρόπουλος με 2 καλάθια το 21-22.Απάντησε ο Παυλόπουλος 23-22. Οι Partyzan  με τρίποντο του Στουγιαννόπουλο και καλάθι του Τσάλα για το  25-32 και την περίοδος έκλεισε ο Παναγιωτόπουλος με 1/2 βολες 26-32.

Τρίτη περίοδος και οι K.M.C πέρασαν μπροστά με 34-32  με τον Σπανός(4) και Δαρνάκα.Ισοφάρισε ο Γεωργακόπουλος 34-34 και ο Σιδηρόπουλος με τρίποντο έγραψε το 37-40 . Ο Μολιός το 39-40 και το 43-45 μετέτρεψε σε 46-45 με τρίποντο στο φινάλε του δεκαλέπτου ο Σπανός.

Τελευταίο δεκάλεπτο το 46-49 έκανε ο Γεωργακόπουλος και ο Θεοφανόπουλος για τους Partyzan.Ισοφάρισε ο Μολιός 49-49 με τρίποντο. Ο Σπανός το 51-51 και ο Γεωργακόπουλος το 51-53.Σπανός και Μολιός πέτυχαν το 56-53,Δαρνάκας και Σάνδυλος Ν. έγραψαν το 60-53.Ο Σιδηρόπουλος 2/2 βολές και Τσάλας 1/2 βολές μείωσαν 60-56.Σάνδυλος και Μολιός κλείδωσαν την νίκη 64-56 και ο Γρανισιώτης με τρίποντο έγραψε το 67-56.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα Μολιός 11 πόντους,7 ριμπάουντ και 2 κλεψίματα,Παναγιωτόπουλος 8 πόντους ,6 ριμπάουντ και 5 ασίστ.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Γεωργακόπουλος με 23 πόντους ,17 ριμπάουντ (11-6),Σιδηρόπουλος 15 πόντους και 9 ριμπάουντ και 4 ασίστ και ο Αλεξόπουλος με 5 πόντους και 8 ριμπάουντ.