21.4%
40.0%
34.1%
11.8%

Δεύτερη νίκη για τους Heat BC 68-42 τους Remal Madri για την Bronze League για τον Α Όμιλος,που δυσκολεύτηκαν μόνο στο πρώτο δεκάλεπτο.MVP ο Τούτσης 18 πόντους, 4 ριμπάουντ ,2 ασίστ και 3 κλεψίματα.

Στο πρώτο δεκάλεπτο οι Heat BC απέκτησαν το προβάδισμα 8-2 με τον Κοκκαλίδη μείωσε ο Χαραλαμπόπουλος 8-4 και με τρίποντο ο Γιορταμηλάκης έκανε το 11-4 με τους Remal Madri με σερί 6-0 να τελειώνουν  το δεκάλεπτο 11-10.

Στη δεύτερη περίοδο οι Remal Madri με τον Σαγιάκο Γ και τον Λετζάκη έδωσαν το προβάδισμα 13-15.Οι Heat BC σοβαρεύτηκαν και με σερί 13-2 πέρασαν μπροστά με καλάθια από τους Τούτση και Αρβανιτάκη .Το δεκάλεπτο έκλεισε 31-19 με καλάθι του Ρηγόπουλου.

Στο τρίτο δεκάλεπτο με τους Remal Madri να σκοράρουν μόνο 6 πόντους η διαφορά ανέβηκε και άλλο +22  45-23 με καλάθι του Ρηγόπουλου και να τελειώνει η περίοδος 45-25 με τον Πετράκη.

Στο τέταρτο δεκάλεπτο οι Remal Madri μείωσαν 35-49 με Σαγιάκο Γ και Πετράκη.Ο Τούτσης μίλησε και έφερε την διαφορά 58-39 και πετυχαίνοντας  τους 6 τελευταίους πόντους του αγώνα έγραψε το τελικό σκορ 68-42.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ο Ρηγόπουλος 8 πόντους και 9 ριμπάουντ και ο Λαβαζός 6 πόντους ,9 ριμπάουντ και 3 ασίστ.

Για τους ηττημένους Σαγιάκος Γ. 14 πόντους, 4 ριμπάουντ και 3 κλεψίματα,Γρηγορόπουλος  2 πόντους, 5 ριμπάουντ ,3 ασίστ και 4 κλεψίματα.