23.5%
32.0%
25.4%
15.4%

Οι Byron B.C πέτυχαν την δεύτερη νίκη τους στον Β ΟΜΙΛΟΣ τις BRONZE LEAGUE 62-46 τους Monstars.Καθοριστική η αποβολή του Γαλανόπουλου στο τρίτο δεκάλεπτο για τους MONSTARS.MVP o Σαχινίδης με 24 πόντους και στατιστικά για όσκαρ 6/6 δίποντα και 4/6 τρίποντα,3 ριμπάουντ και 3 κλεψίματα.

Στο πρώτο δεκάλεπτο οι Byron B.C πήραν μια διαφορά 15-2 με τον Σαχινίδη 7 πόντους  και Μανιατόπουλο 4 πόντους.17-12 μείωσαν με Θεωδορακόπουλος και  Γαλανόπουλος οι MONSTARS.Με το δεκάλεπτο να τελειώνει 19-14 με καλάθι του Γαλανόπουλου.

Στο δεύτερο δεκάλεπτο οι MONSTARS ξεκίνησαν δυνατά μείωσαν και ισοφάρισαν 26-26 με τρίποντο του Κομνηνού και να περνάνε μπροστά 28-29 με την βολή του Γαλανόπουλου.Και πριν πάνε  οι  ομάδες στα αποδυτήρια για το ημίχρονο Ο Παπαναστασίου έγραψε  το 30 -29 .

Στο τρίτο δεκάλεπτο το 39-32 έγραψε με 5 πόντους του ο Σαχινίδη και καλάθι ο Παπαναστασίου.Καθοριστική για τους MONSTARS η αποβολή του Γαλανόπουλου στο 39 -34 και η περίοδος έκλεισε 43-35 με καλάθι του Αθανασόπουλου.

Στο τέταρτο δεκάλεπτο το 47-37 με τον Μανιατόπουλο και η ανέβηκε 54-39 με τον Αθανασόπουλο και 61 -42 με τον Σαχινίδη.Τελικο σκορ 62 -46 με μία βολή του Παναγιώτου.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα Μανιατόπουλος 12 πόντους και 10 ριμπάουντ,Τσάπαλος 13 πόντους και 11 ριμπάουντ και Αθανασόπουλος 4 πόντους, 7 ριμπαουντ και 4 ασίστ.

Για τους ηττημένους ο Γαλανόπουλος είχε 16 πόντους και 15 ριμπάουντ,Παναγιώτου 5 πόντους και 9 ριμπάουντ και ο θεοδωρακόπουλος 8 πόντους και 4 ριμπάουντ