28.6%
68.8%
87.5%
12.5%

Στο κλειστό του Πολυκλαδικού οι Printfair αντιμετώπισαν τους MyRema State Warriors οι οποιοί αποδείχθηκαν όντως πολεμιστές και έχασα πολύ πιο δύσκολα απ ότι δείχνει το τελικό 47-56

Στο ματς μπήκαν δυνατά οι Printfair παίζοντας δυνατή άμυνα και το σκοράρισμα να μοιράζεται σε αρκετούς παίχτες της.Απ την άλλη ο μόνος που κράταγε την ομάδα όρθια ήταν ο Μπακάλης η περίοδος έκλεισε στο 11-16.

Στο δεύτερο δεκάλεπτο οι MyRema State Warriors μπήκαν αφηνιασμένοι και με τον Μαυρώνα να πετυχαίνει 8 πόντους αλλα και τον Αναγνώστη απ την άλλη μεριά να προσθέτει άλλους 6 έκλεισαν το ημίχρονο στην ισοπαλία 21-21.

Στο τρίτο δεκάλεπτο οι Printfair μπήκαν αποφασιμένοι να καθαρίσουν το ματς, ο Παπαδόπουλος σκόραρε αλλά και πάσαρε στον Αναγνώστη που με δικα τους καλάθια φέραν τους Printfair να προειγούνται με 32-39.

Στο τελευταίο μέρος του αγώνα οι MyRema State Warriors κουράστηκαν και έχασαν την συγκέντρωσή τους την στιγμη που οι Printfair τρέχαν για να καθαρίσουν το παιχνίδι ο Παληβογιάννης προσπάθησε να αντεπιτεθεί όμως οι Printfair κράτησαν τη διαφορα και το σκορ στο 47-56.