10.7%
31.3%
24.1%
0.0%

Την πρώτη της νίκη πέτυχε η Νίκαια με 44-33 τους Han Yolo με τον MVP  Κοτσοβόλη να έχει 20 πόντους και 24 ριμπάουντ(16-8)και 3 κλεψίματα.Με τις ομάδες να είναι πολύ άστοχες  η Νίκαια με 37% βολές,16%δίποντα και 10% τρίποντα και  Han Yolo με 31%βολές,24%δίποντα και 0% στα τρίποντα.

Στο πρώτο δεκάλεπτο Κοτσοβόλης και Σιμιντζής Βλάσσης  έκαναν το 8-3 για την Νίκαια και ο Γουλιέλμος το 8-5 για τους Han Yolo.Το 13-5 έγινε με τον Κοτσοβόλη ,ο Γουλιέλμος το 13-7 και το δεκάλεπτο τελείωσε 17-7 με τρίποντο του Σιμιντζή Βλάσση.

Στο δεύτερο δεκάλεπτο μείωσαν με τον Παναγόπουλο και τον Κορλο Β. 17-10 για τους Han Yolo.Με σερί 10-3 και τον Κοτσοβόλη να πετυχαίνει 8 πόντους το σκορ έγινε 27-13 και το δεκάλεπτο έκλεισε ο Κρικέλης 27-15.

Στο τρίτο δεκάλεπτο ο Γουλιέλμος έκανε το 27-17 και με νέο ξέσπασμα τις Νίκαιας η διαφορά ανέβηκε στο +18 36-18 με Σιμιντζή Β και Κοτσοβόλη .Η τρίτη περίοδος έκλεισε με τον Παναγόπουλο να πετυχαίνει 6 πόντους 36-24.

Στο τελευταίο δεκάλεπτο μείωσαν στους 7 την διαφορά οι Han Yolo 38-31 με Μάλλη Κρικέλη και Παναγόπουλο.Δύο κολλητά τρίποντα του Σιμιντζή Βλάσση σφράγισαν την πρώτη νίκη για την Νίκαια 44-31 και τον Παναγόπουλο να πετυχαίνει το τελευταίο καλάθι του αγώνα 44-33.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα Σιμιντζής Βλάσσης με 17 πόντους, ο Σιμιντζής Κυριάκος που είχε 8 ριμπάουντ και ο Μαραγκός 6 ριμπάουντ ,με 2 ασίστ και 2 κλεψίματα.

Για τους ηττημένους ο Παναγόπουλος είχε 12 πόντους ,3 ριμπάουντ ,3 ασίστ και 5 κλεψίματα.ο Γουλιέλμος με 8 πόντους και 4 ριμπάουντ και ο Μάλλης με 3 πόντους και 14 ριμπάουντ(12-2).