6.3%
50.0%
39.7%
13.3%

Το 4/4 για τους Tomahawks 74-66 απέναντι στους Paranormal Inactivity B.C.ήρθε με ανατροπή στο σκορ στο τελευταίο δίλεπτο του αγώνα. MVP για τους νικητές ο Ανδριαδάκης με double -double 28 πόντους ,27 ριμπάουντ ,2 ασίστ και 3 κλεψίματα,με 52 μονάδες αξιολόγησης!!

Το πρώτο δεκάλεπτο ξεκίνησε με τους Paranormal 0-6 με καλάθια του  Παπαδάκη και Δεδεδήμου.Απάντησαν 7-6 οι Tomahawks με Κορωνιό και Ανδριαδάκη. Το 9-13 έγραψε ο Παπαδάκης για τους Paranormal και να μειώνει ο Ανδριαδάκης 13-15.Στο +6 η διαφορά 15-21 με τρίποντο του Παπαδάκη και το δεκάλεπτο έκλεισε ο Ρουστάς 17-23.

Δεύτερο δεκάλεπτο ο Αύγερης και Ανδριαδάκης μείωσαν 21-25,με τον Παπαδάκη να ανεβάζει και πάλι την διαφορά 21-27. Τρίποντο από τον Αύγερη το 26-29 και ο Κορωνιός το 31-32.Παπαδάκης και Βολακάκης έγραψαν το 31-36 και το προσπέρασμα με 37-36 για τους Tomahawks από τους Κορωνίο και Ανδριαδάκη.Με τον Καζά να κλείνει το δεκάλεπτο 38-41 για τους Paranormal.

Το τρίτο δεκάλεπτο κύλισε όπως και τα προηγούμενα με τις ομάδες να είναι κοντά στο σκορ 40-43 με τον Παγωνά ,46-43 από τον Ανδριαδάκη και 50-45 με τον Κορωνίο.Με Μιχελακάκη Μ, και τον Παπαδάκη και Καζά η  τρίτη περίοδος έκλεισε 52-56.

Τελευταίο δεκάλεπτο και η διαφορά έφτασε στο +7 53-60 Παπαδάκης και Καζάς οι σκόρερ για τους Paranormal.Με 10-1 σερί οι Tomahawks γύρισαν το ματς με τον Ανδριαδάκη και Κορωνιό 63-61 για να ισοφαρίση ο Δεδεδήμος  το 63-63.Με καλάθι και φάουλ ο Παπαδάκης έγραψε το 65-66.Στο τέλος μίλησε ο Κορωνίος που με 5 προσωπικούς  πόντους έγραψε το τελικό 74-66.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα Κορωνιός 23 πόντους , 7 ριμπάουντ και 5 ασίστ και ο Γώγολος με 8 πόντους και 7 ριμπάουντ.

Για τους ηττημένους Παπαδάκης είχε 33 πόντους ,12 ριμπάουντ,2 ασίστ και 3 κλεψίματα,Βολακάκης 9 πόντους και 13 ριμπάουντ και ο Παγωνάς 7 πόντους,5 ριμπάουντ και 4 ασίστ.