7.0%
44.4%
31.7%
18.2%

Την πρώτη τους νίκη πανηγύρισαν οι The Saints 40-38 τους MyRema State Warriors με τον Δαγκλή να πετυχαίνει το νικητήριο καλάθι.MVP του αγώνα ο Κοντόπουλος με 6 πόντους,11 ριμπάουντ και 3 ασίστ.Σημείο αναφοράς η 3/18  βολές και τα 3/43 τρίποντα από τους ηττημένους.

Το ματς ξεκίνησε με 0-6 από τον Τσατσαρούνο,Δαγκλή και Καλογερόπουλο,μείωσαν 4-6 με Ίσσαρη και Σπυρόπουλο για τους MyRema και το δεκάλεπτο έκλεισε με τρίποντο ο Σταυρίδης 9-10.

Στο δεύτερο δεκάλεπτο πέρασαν μπροστά οι MyRema 18-13 με καλάθια του Σταυρίδη ,Σπυρόπουλου και Μπακάλη.Οι The Saints αντέδρασαν και μείωσαν 21-19 στο φινάλε του δεκάλεπτου με τον Τσατσαρούνο.

Στο τρίτο δεκάλεπτο οι ομάδες ήταν πολύ άστοχες 4-7 το σκορ με πολλά χαμένα τρίποντα από τους MyRema State Warriors και με τους The Saints να καταφέρνουν με τον Καλογερόπουλο να παίρνουν πάλι το προβάδισμα 25-26.

Το τελευταίο δεκάλεπτο το ντέρμπι συνεχίστηκε πόντο -πόντο.Ο Καραγιάννης  το 25-28,τρίποντο ο Μπακάλης 28-28.Ο Καλογερόπουλος έγραψε το 28-32 και ο Βερύκιος και ο Ίσσαρης το 33-32.Ο Σαραντόπουλος του(Δ) έδωσε προβάδισμα 4 πόντων 38-34 02.27 πριν το τέλος του αγώνα.Το τρίποντο του Μάρκου έφερε το ματς στα ίσα  38-38 και ο Δαγκλής έβαλε το νικητήριο καλάθι.

Για τους νικητές ξεχώρισαν Καλογερόπουλος 13 πόντους και 5 ασίστ και ο Δαγκλής 8 πόντους και 12 ριμπάουντ.

Για τους ηττημένους που είχαν πολύ άσχημα ποσοστά σε όλες τις κατηγορίες ξεχώρισαν με double double ο Σταυρίδης με 12 πόντους και 11 ριμπάουντ(6-5) και ο Ίσσαρης με 8 πόντους και 19 ριμπάουντ(11-8).