18.5%
36.4%
27.3%
26.7%

Έκλεψαν την νίκη οι The Saints 46-50 τους Printfair, καλύπτοντας μια διαφορά 17 πόντων(26-9)  4.59 για την λήξη του 2 δεκάλεπτου.MVP ο Δαγκλής 19 πόντους ,9 ριμπάουντ ,4 ασίστ και 3 κλεψίματα.

Ο αγώνας ξεκίνησε με τρίποντο του Καλογερόπουλος γράφοντας  το 0-3 και να απαντήσει ο Αναγνώστης 4-3.Καλογερόπουλος και Καραγιάννης έγραψαν το 4-7 για τους The Saints.Με τον Ασημακόπουλο να δίνει το προβάδισμα για τους Printfair 8-7 και με τρίποντο ο Ψαχούλιας έγραψε το 11-7.Μείωσε ο Δαγκλής 11-9 και το δεκάλεπτο έκλεισε ο Αναγνώστου 13-9.

Δεύτερο δεκάλεπτο σερί 13-0 για τους Printfair στα πρώτα 5 λεπτά  26-9 .Αρχικά ο Αλεξόπουλος με 2 τρίποντα έγραψε το 16-9 και το 23-9 και με γκολ φάουλ ο Τσακίρης το 26-9.Ο Δαγκλής πέτυχε το 29-11 και με τρίποντο ο Καλογερόπουλος το 29-14.Ο Αναγνώστης πέτυχε το 31-18 και η περίοδος έκλεισε με άλλο ένα τρίποντο του Καλογερόπουλου 31-21.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Αναγνώστου έγραψε το 33-21 για τους Printfair.Απάντησε ο Καλογερόπουλο για τους The Saints 33-23.Άλλο ένα τρίποντο του Αλεξόπουλο έκανε το 36-23 και ο  Βαρλάμης και ο Καραγιάννης  μείωσαν 36-28 και το δεκάλεπτο τελείωσε 37-30 με καλάθι του Τσατσαρούνου.

Τέταρτο δεκάλεπτο 2/2 βολές του Κοντόπουλου και καλάθι του Δαγκλή μείωσαν 37-34 με τον Τσακίρη να πετυχαίνει το 39-34 για τους Printfair.Με τρίποντο του Κοντόπουλου οι The Saints πέρασαν μπροστά 39-40 και 39-42 με τον Δαγκλή. 2/2 βολές του Αναγνώστη το 43-43.Ο Δαγκλής έγραψε το 43-45 για να απαντήσει με τρίποντο ο Αλεξόπουλος46-45. Ο MVP  Δαγκλής πέτυχε τους 5 τελευταίους πόντους τις ομάδος του χαρίζοντας, για δεύτερο σερί ματς την νίκη. 46-50 τελικό σκορ.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Καλογερόπουλος με 14 πόντους, 4 ριμπάουντ και 4 κλεψίματα,Κοντόπουλος 5 πόντους και 13 ριμπάουντ.

Για τους ηττημένους ξεχώρισε ο Αναγνώστης 15 πόντους και 14 ριμπάουντ(9-5),2 κλεψίματα και 2 κοψίματα, Τσακίρης 10 πόντους και 8 ριμπάουντ και ο Αλεξόπουλος με 12 πόντους 5 ριμπάουντ και 5 κλεψίματα.