21.1%
62.5%
32.7%
11.1%

Το 3-0 έκαναν οι Anonymous 47-37 τους L.A.P.D. ,με τις δύο ομάδες να έχουν άσχημα ποσοστά σε όλες τις κατηγορίες και με τους νικητές να παραμένουν στην κορυφή του ομίλου.MVP  ο Πουλάκος με 20 πόντους, 13 ριμπάουντ(11-2), 3 ασίστ ,6 κλεψίματα.

Το ματς ξεκίνησε με 4-0 ο Ζαπαντιώτης για τους L.A.P.D..Πουλάκος,Δάσκαλος και Μαλαθούνης το 4-6 για τους Anonymous,τρίποντο του Προύτζα 7-6 και το δεκάλεπτο έκλεισε 10-6 με καλάθι από τον Τσάμη.

Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Τζουαννόπουλος πέτυχε το 13-8 για να μειώσουν 13-11 ο Πουλάκος και ο Μαλαθούνης.Το 15-15 έκανε και πάλι ο Μαλαθούνης. Ο Προύτζας με τρίποντο  έδωσε ξανά το προβάδισμα 18-15 και το δεκάλεπτο έκλεισε ο MVP Πουλάκος 18-17.

Οι Anonymous με τον Πουλάκο, πέρασαν μπροστά στο σκορ 18-22  και με τον Τσάμη να μειώνει 21-22 με τρίποντο.Το δίδυμο Πουλάκος και Μαλαθούνης ήταν ασταμάτητο 25-30 λίγο πριν το φινάλε. Με τον  Αρζουμανίδης να γράφει το 27-30 που ήταν και το σκορ τις τρίτης περιόδου.

Στο ξεκίνημα του τέταρτου δεκαλέπτου ο Ζαπαντίωτης μείωσε 29-30.Οι Anonymous έτρεξαν ένα σερί 2-11 με Μητρέλλο, Πουλάκο και Δάσκαλο 31-41, βάζοντας τις βάσεις για την τρίτη νίκη τις ομάδος τους.Οι L.A.P.D μείωσαν 36-41  με τρίποντο του Προύτζα και καλάθι του Τσάμη.Όμως με σκόρερ και πάλι τους Πουλάκο και Μαλαθούνη(είχαν 20-13 πόντους στο ματς)οι Anonymous πήραν την νίκη με  37-47.

Για τους νικητές ο Μαλαθούνης είχε 13 πόντους και 7 ριμπάουντ και ο Δάσκαλος με 6 πόντους και 7 ριμπάουντ.

Για τους ηττημένους  ο Ζαπαντιώτης είχε 11 πόντους και 13 ριμπάουντ,ο Προύτζας είχε 11 πόντους,12 ριμπάουντ και 6 ασίστ και ο Τσάμης με 9 πόντους και 4 ριμπάουντ.