10.5%
25.0%
27.9%
30.0%

Νίκη που τους ανέβασε στην κορυφή τις Silver League για τους Laser Derm 61-55 τα Σφυριά. MVP του αγώνα ο Καψοκόλης Σταμάτης με 18 πόντους και 12 ριμπάουντ που ήταν καθοριστικός στο 3 δεκάλεπτο με 10 συνεχόμενους του πόντους  μετέτρεψε το 31-31 σε 41-31.Τα Σφυριά που δεν είχαν καθόλου καλά ποσοστά στις βολές 4/16 25% και στα δίποντα 12/43  27,9% ενώ στα τρίποντα είχαν 9/30  30%.

Στο πρώτο δεκάλεπτο ο Μπακόλας έγραψε το 0-3 με τρίποντο,και ο Μούτζος και ο Μαμάκος το 0-7 για τα Σφυριά.Καψοκόλης για τους Laser το 2-7  και με τρίποντο ο Τηλιγάδας Παυσανίας το 2-10.Κανελλόπουλος  το 4-10 και με τρίποντο ο Γανίτας το 7-10.Ο Ανδρέας Τηλιγάδας το 7-12.Ισοφάρισαν οι Laser 12-12 ύστερα από κλέψιμο του Νεαμονιτού Κωσταντίνου(Κ).Με νέο κλέψιμο του Νεαμονιτού  Κωσταντίνου 14-12 και με 1/2 βολές ο Καψοκόλης το 15-12.Σκορ δεκαλέπτου.

Δεύτερο δεκάλεπτο το 17-13 πέτυχε ο Πανάρετος.Για να ισοφαρίσουν 17-17  με τον Μαμάκο και τον Μπακόλα τα Σφυρία.Το 18-22 έγραψε ο Μπακόλας και ο Τηλιγάδας Π. με τρίποντο.Μείωσε ο Πανάρετος σε 21-23,με τον Μπακόλα να σκοράρει το 21-25.Με τους Laser να ισοφαρίζουν σε 25-25 με τον Πανάρετο και τον Νεαμονιτού Κωσταντίνου(Κ). σκορ δεκαλέπτου.

Τρίτο δεκάλεπτο και το Κανελλόπουλος πέτυχε το 27-25 .Ο Ανδρέας Τηλιγάδας με τρίποντο το 27-28 και το 31-28 ο Κανελλόπουλος με τον Φιλιππόπουλο.Άλλη μια ισοπαλία 31-31 με τον Παυσανία Τηλιγάδα και ο Καψοκόλης έγραψε το 41-31.Μείωσαν τα Σφυριά σε 41-37 με τους Τηλιγάδα Αντρέα και Παυσανία για να σκοράρει ο Κανελλόπουλος 43-37 με την λήξη τις περιόδου.

Τέταρτο δεκάλεπτο και με τρίποντο του Γανίτα και με λει-απ του Κανελλόπουλου το 48-37.Το καλάθι του Μπακόλα και τα τρίποντα των αδερφών Τηλιγάδων έγραψαν το 48-45.Απάντηση από Κανελλόπουλο με 4 πόντους και 2/2 βολές του Καψοκόλη έγινε το 54-45,ο Μούρτζος μείωσε σε 54-47.Με  2/2 βολές του Κανελλόπουλου και καλάθι του Νεαμονιτού Κωστας(Π) έγινε το 58-47.Τα 2 τρίποντα του Παυσανία Τηλιγάδα έγραψαν το 60-53.Το τελικό 61-55 ο Νεαμονιτού Κωστας(Π) με 1/2 βολές.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Κανελλόπουλος με 16 πόντους 4 ριμπάουντ και 3 ασίστ και ο Νεαμονιτού Κωστας(Π) με 10 πόντους 11 ριμπάουντ (5-6), 4 ασίστ και 5 κλεψίματα.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Τηλιγάδας Παυσανίας με 19 πόντους και 8 ριμπάουντ ,Μπακόλας με 14 πόντους ,4 ριμπάουντ και 3 ασίστ και ο Τηλιγάδας Ανδρέας 8 πόντους ,10 ριμπάουντ ,2 ασίστ και 3 κλεψίματα.