17.1%
37.5%
40.4%
20.0%

Την 4η νίκη τους που τους ανέβασε στη κορυφή του ομίλου, με έναν αγώνα περισσότερο ,πέτυχαν οι Σουβλέηκρς 57-44 τους Pick N Troll.MVP του αγώνα ο Μοσχίδης με 11 πόντους και 8 ριμπάουντ.

Το ματς ξεκίνησε με τρίποντο από τον Βάσση 0-3 για τους Σουβλέηκερς και με τον Γκιόκα να γράφει το 4-3 για τους Pick.Το 4-5 πέτυχε πάλι ο Βάσσης για να ξεφύγουν με σερί 9-0 οι Pick 13-5 με τον Ρούσσο(5)Κάτσα και 2/2 βολές του Τσοπανάκη.Το δεκάλεπτο έκλεισε 13-10 ο Μαστοράκης και το γκολ φάουλ του Σταμπολτζή.

Δεύτερο δεκάλεπτο αρχικά ο Τσοπανάκης και μετά με  λει-απ του Σταμπολτζή έγραψαν το 14-15,απάντησε 16-15 ο Ρούσσος.Ο Μοσχίδης με τον Βάσση πέτυχαν το 16-19.Ισοφάρισε 19-19 ο Μπακαυγάς με τρίποντο.Με 0-6 σερί από Σταματίου ,Σταμπολτζή και Φιλιππαίο διαμόρφωσαν το 19-25,μείωσε ο Ρούσσος με 1/2 βολές 20-25 και το δεκάλεπτο έκλεισε 20-27 ο Μοσχίδης.

Τρίτο δεκάλεπτο με τον Μοσχίδη να πετυχάινει το 22-31 .Ο Τσοπανάκης πέτυχε το 24-31.Ο Βάσσης και 1/2 βολές του Κωστή έγραψαν το 24-34. Οι Pick με 1/2 βολές του Τσοπανάκη και τρίποντο του Ρούσσου μείωσαν 28-34,Βάσσης και Furness  πέτυχαν το 28-38. Ο Σταμπολτζής έκανε το 30-40 και το δεκάλεπτο τελείωσε 31-40 με 1/2 βολές του Μανίκα.

Τέταρτο δεκάλεπτο και ο Μαυρομάτης ,Σταματίου και 2/2 βολές του Μαστοράκη έγραψαν το 31-46.Το 36-47 ο Ρούσσος,που πέτυχε και τους 13 πόντους για τους Pick στο 4 δεκάλεπτο,με τον Σταμπολτζή και το τρίποντο του Κωστή να γράφουν το 39-52.Το 41-54 0 Σταμπολτζής και ο Ρούσσο με τρίποντο για το 44-54. Το τελικό σκορ να γράφει ο Μοσχίδης με τρίποντο 44-57.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα Βάσσης με 11 πόντους και 6 ριμπάουντ,Σταμπολτζής 14 πόντους ,7 ριμπάουντ και 2 κλεψίματα.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Ρούσσος με 29 πόντους ,10 ριμπάουντ και 6 κλεψίματα ,Γκιόκας 4 πόντους και 9 ριμπάουντ και ο Τσοπανάκης με 5 πόντους ,6 ριμπάουντ ,4 ασίστ και 2 κλεψίματα.