0%
0.0%
21.4%
16.7%

Το αήττητο των Gunners έσπασαν οι L.A.P.D. 26-27,με τους L.A.P.D να μένουν για 11 λεπτά χωρίς σκορ,τελευταίο καλάθι ο Προύτζας με τρίποντο 1 λεπτό πριν τελειώσει το τρίτο δεκάλεπτο και οι Gunners για 8 λεπτά,με τρίποντο του Παπαγεωργίου.MVP o Προύτζας με 13 πόντους και 3 ριμπάουντ.

Πρώτο δεκάλεπτο 0-4 με τον Καπαρέλο για τους L.A.P.D. με τον Λιλλή και τρίποντο του Τάγαρη να περνάνε οι Gunners 5-4.O Αρζουμανίδης  πέτυχε το 5-6 .Ο Παπαγεωργίου με δίποντο και 1/2 βολές ο Ζαρμπούτης έκαναν το 8-6,σκορ δεκαλέπτου.

Δεύτερο δεκάλεπτο και με τρίποντο του Λιλλή το 11-6 για τους Gunners.Με σερί 0-10 ο Στρατογιάννης 4 πόντους  και 2 τρίποντα του Προύτζα έγραψαν το 11-16.Ο Τσουτάνης μείωσε  για τους Gunners 13-16 και ο Προύτζας να κλείνει το δεκάλεπτο 13-18.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Ιωσηφόγλου πέτυχε το 13-20.Ο Τάγαρης με 6 πόντους το 19-20 και ο Παπαγεωργίου έδωσε το προβάδισμα για τους Gunners 21-20.Στρατογιάννης και Προύτζας έγραψαν το 21-24 και ο Τσατσαρούνος για το 23-24.Ο  Προύτζας με τρίποντα το 23-27 στο τελευταίο λεπτό τις περιόδου.

Όλα κρίθηκαν στο τέταρτο δεκάλεπτο.Οι L.A.P.D. έμειναν χωρίς σκορ στο δεκάλεπτο και με τους Gunners να σκοράρει ο Παπαγεωργίου στο πρώτο δίλεπτο με τρίποντο το 26-27. Στα τελευταία 4,1 δευτερόλεπτα ο Προύτζας είχε 0/2 βολές.Στο 1,5 δευτερόλεπτο πριν το τέλος ο Παπαγεωργίου κόπηκε από τον Τσάμη και η νίκη για τους  L.A.P.D.

Οι νικητές είχαν 0/5 βολές,9/42 δίποντα και 3/18 τρίποντα με τον Στρατογιάννη να έχει 6 πόντους  , ο Μιτκάκης είχε 11 ριμπάουντ και ο Τσάμης 10 ριμπάουντ ,2 ασίστ και 1 κόψιμο.

Για τους ηττημένους που είχαν 1/4 βολές ,8/40 δίποντα και 3/25 τρίποντα ο Τάγαρης 9 πόντους ,6 ριμπάουντ και 3 κλεψίματα,Παπαγεωργίου 7 πόντους ,5 ριμπάουντ και 2 ασίστ και ο Τσουτσάνης με 4 πόντους 26(18-8) ριμπάουντ,2 κλεψίματα και 2 κοψίματα.