9.5%
63.6%
35.9%
25.8%

Επιστροφή στις νίκες για τους Anonymous 41-59 τους The Saints.Μαλαθούνης,Πουλάκος και Βλάχος ήταν οι κορυφαίοι με τον τελευταίο να είναι και ο MVP του αγώνα με 14 πόντους και 12 ριμπάουντ (8-4).

Το δεκάλεπτο ξεκίνησε με τον Βαρλάμη να ανοίγει το σκορ 2-0 για τους The Saints.Η τριπλέτα Βλάχος,Πουλάκος και Μαλαθούνης έκανε το 2-7,για να μειώσει ο Κωστάκης και ο Καραγιάννης 6-7.Τρίποντο ο Βλάχος για το 6-10 για τους Anonymous.Ο Καλογερόπουλο σκόραρε για το 8-10.Γκολ φάουλ του Βλάχου και 1/2 βολές του Μαλαθούνη και του Πουλάκου για το 8-15.Κωστάκης με 2/2 βολές για το 10-15 και ο Μαλαθούνης έγραψε 10-18,σκορ δεκαλέπτου.

Δεύτερο δεκάλεπτο με 1/2 βολές ο Βαρλάμης και καλάθι του Κωστάκη για το 13-18.Μαλαθούνης με σουτ και ο Κονταμπάσης με τρίποντο έγραψαν το 13-23.Το 17-25 έκαναν ο Καλογερόπουλος και ο Κοντόπουλος για τους The Saints.Ο Πουλάκος με τρίποντο και ο Βλάχος με σουτ πέτυχαν το 19-30.Η περίοδος τελείωσε 23-30 με τον Καραγιάννη και τον Καλογερόπουλο.

Τρίτο δεκάλεπτο ο Καλογερόπουλος θα κάνει το 27-32.Ο Πουλάκος με καλάθι και 1/2 βολές του Δάσκαλου για το 27-35.Ο Μάρκου σκόραρε το 29-35 με τον Μαλαθούνη να απαντάει για το 29-37.Ο Καραγιάννης για τους The Saints έκανε το 31-37.Με 0-7 σερί με Κονταμπάση 5 πόντους και καλάθι του Δάσκαλου για το 31-44.Το δεκάλεπτο τελείωσε 33-44 με αριστερό λει-απ από τον Κωστάκη.

Τελευταία περίοδος και ο Μάρκου με τρίποντο μείωσε 36-44,απάντησε ο Πουλάκος για το 36-47.Με τον Κοντόπουλο με σουτ για το 38-47 για τους The Saints.Ο Δάσκαλος σκόραρε για το 38-49 και ο Κοντόπουλος με τρίποντο έκανε το 41-49.Το σουτ από την γωνία του Παπαδήμα έκανε το 41-51,τρίποντο του Πουλάκου το 41-54,ο Βλάχος πέτυχε το 41-56 και το τελικό 41-59 διαμόρφωσε ο Πουλάκος με τρίποντο.

Για τους νικητές ξεχώρισαν , ο Πουλάκος με 15 πόντους 9 ριμπάουντ και 2 ασίστ,Μαλαθούνης 15 πόντους και 8 ριμπάουντ και ο Δάσκαλος με 5 πόντους και 16 ριμπάουντ(14-2).

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Καλογερόπουλος με 10 πόντους ,5 ριμπάουντ ,2 ασίστ και 2 κλεψίματα,ο Κοντόπουλος με 7 πόντους και 12 ριμπάουντ και ο Καραγιάννης με 7 πόντους,6 ριμπάουντ και 2 ασίστ.