8.3%
55.6%
39.1%
17.2%

Με ανατροπή στο 4 δεκάλεπτο οι Vintage Hoopers πήραν την 6η νίκη και ανέβηκαν στην κορυφή του ομίλου,έχοντάς τον Μασοκώστα και τον Μέη πρωταγωνιστές.Ο Μέης ήταν και ο MVP του παιχνιδιού με 24 πόντους,22 ριμπάουντ(12-10) και 2 κλεψίματα.

Η Άνδρος ξεκίνησε με 0-4 με τον Μουστάκα και τον Καλογερά.Ισοφάρισε ο Μέης 4-4.Ο Πρινιωτάκης Μιχάλης έκανε το 4-6.Με 1/2 βολές ο Μέης για το 5-6.Ο Καλογεράς σκόραρε για το 5-8.Με 4 πόντους του Μέη και καλάθι του Μασοκώστα το 11-8 για τους Vintage .Ο Καλογεράς μείωσε 11-10 για την Άνδρο.Απάντησε ο Καρίνος με σουτ  για το 13-10 και το δεκάλεπτο έκλεισε με την Άνδρο μπροστά στο σκορ 13-15 με καλάθι του Καλογερά και τρίποντο του Πρινιωτάκη Στέλιο.

Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Καλογεράς πέτυχε το 13-17.Ο Μέης με καλάθι και 2/2 βολές ισοφάρισε 17-17.Ο Βασιλόπουλος με σουτ το 17-19.Μανδρανής με 1/2 βολές,καλάθια του Μασοκώστα,Πανούση και Μανδρανή στον αιφνιδιασμό για το 24-19.Ο Κατσίκης για την Άνδρο έκανε το 24-21.Με 5 πόντους ο Μασοκώστας έγραψε το 29-21.Το δεκάλεπτο έκλεισε 29-27 με 3/3 βολές και τρίποντο του Βασιλόπουλου.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Μουστάκας ισοφάρισε 29-29.Με τον Μασοκώστα να γράφει το 31-29.Νέο τρίποντο του Βασιλόπουλου για το 31-32,με τον Μανδρανή να σκοράρει για το 33-32.Πάλι ο Βασιλόπουλος με σουτ έκανε το 33-34.Ο Γεράνιος με 4 πόντους για το 37-34.Ο Μουστάκας σκόραρε  για το 37-36 και ο Κατσίκης ισοφάρισε 38-38 για την Άνδρο.Γεράνιος και Μασοκώστας έγραψαν το 42-38 για τους Vintage.Τρίποντο του Καλογερά για το 42-41.Ο Μέης με τον Πανούση για το 46-41.Με 0-6 σερί το δεκάλεπτο τελείωσε 46-47 με 1/2 βολές του Μουστάκα,καλάθι του Πρινιωτάκη Μιχάλη και τρίποντο του Καλογερά για την Άνδρο.

Τελευταία περίοδος ο Μέης με 1/2 βολές και σουτ και ο Γεράνιος με σουτ από την γωνία έγραψαν το 51-47.Ο Κατσίκης πέτυχε το 51-49.Απάντησε ο Μέης για το 53-49.Ο Καλογεράς με σουτ για το 53-51.Με καλάθια του Μέη και Καρίνου το σκορ έγινε 57-51,για να μειώσει ο Κατσίκης και ο Μουστάκας 57-55.Με 2/2 βολές ο Μέης το σκορ 59-55.Ο Βασιλόπουλος με 1/2 βολές μείωσε 59-56 0΄΄54 πριν το φινάλε .Ο Μασοκώστας  30 δεύτερα πριν το φινάλε με 2/2 βολές έγραψε το 61-56 που ήταν και το τελικό σκορ.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Μασοκώστας με 15 πόντους ,4 ριμπαόυντ ,2 ασίστ και 3 κλεψίματα,ο Γεράνιος με 9 πόντους ,5 ριμπάουντ και 2 κλεψίματα και ο Πανούσης με 4 πόντους και 8 ριμπάουντ.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Καλογεράς με 18 πόντους,7 ριμπάουντ,3 ασίστ και 3 κλεψίματα,ο Βασιλόπουλος με 14 πόντους ,4 ριμπάουντ και 3 ασίστ και ο Κατσίκης με 8 πόντους,7 ριμπάουντ,4 ασίστ και 3 κλεψίματα.