31.8%
46.2%
39.6%
0.0%

Σε ένα  ματς που κρίθηκε στις λεπτομέρειες οι Anonymous πήραν τη νίκη από τους Printfair με 59-54 με 10-2 σερί 4 λεπτά πριν το φινάλε με τον Πουλάκο να πετυχαίνει 2 τρίποντα.Ο MVP Πουλάκος είχε 23 πόντους ,7 ριμπάουντ,4 ασίστ και 2 κλεψίματα.

Το ματς ξεκίνησε  με τον Ασημακόπουλο να ανοίγει το σκορ για τους Printfair 0-2. Σερί 7-0 για τους Anonymous με 2/2 βολές του Δρόσου,σουτ του Καπέλη και 2/2 βολές του Μαλαθούνη για το 7-2.Ο Θάνος,ο Αναγνώστης και ο Τσακίρης έγραψαν το 7-8.Ο Πούλακος με 4 πόντους έκανε το 11-8. Με τον Θάνο και Γιακουμή να πετυχαίνουν το 11-12.Το δεκάλεπτο τελείωσε 16-12 με τους Παπαδήμα,Μαλαθούνη και Δάσκαλο.

Δεύτερο δεκάλεπτο και σερί 0-6 για τους Printfair για το 16-18 με τους Αναγνώστη ,Παπαδόπουλο και Ψαχούλια.Τρίποντο και δίποντο του Πουλάκου για το 21-18 ,με τον Θάνο να μειώνει 21-20.Μαλαθούνης με τρίποντο και σουτ του Πουλάκου για το 26-20.Ο Ψαχούλιας με 1/2 βολές για το 26-21 και με τρίποντο ο Παπαδήμας έγραψε το 29-21.Με 1/2 βολές ο Αναγνώστης για το 29-22 σκορ ημιχρόνου.

Τρίτη περίοδος και ο Πουλάκος για το 31-22.Νέο σερί 0-7 για τους Printfair 31-29 με τους Παπαδόπουλο 2/2 βολές και καλάθια του Θάνου και του Γιακουμή.Ο Πουλάκος με τρίποντο και ο Καπέλης έγραψαν το 36-29 με τον Γιακουμή να σκοράρει το 36-31.Το τρίποντο του Πατερογιαννάκη για το 39-31 για τους Anonymous.Ο Σωτηρίου πέτυχε το 39-33,αλλά ο Μαλαθούνης με νέο τρίποντο για το 42-33.Ο Θάνος και ο Αναγνώστης μείωσαν 42-37. Με 1/2 ο Πουλάκος για το 43-37 και το δεκάλεπτο τελείωσε 43-41 με καλάθια του Θάνου.

Όλα  κρίθηκαν στην τελευταία περίοδο με τον Σωτηρίου να ισοφαρίζει 43-43 για τους Printfair.Γκολ φάουλ και  σουτ ο Μαλαθούνης έγραψε το 48-43.Ο Αναγνώστης με 2/4 βολές,ο Γιακουμής με 1/2 βολές και καλάθι του Θάνου για το 48-48.Ο Πουλάκος με 1/2 βολές για το 49-48.Θάνος με 2/2 βολές και καλάθι του Αναγνώστη για το 49-52.Ο Πουλάκος με τρίποντο και σουτ και με καλάθι του Καπέλη το σκορ έγινε 56-52.Ο Σωτηρίου με 1/2 βολές για το 56-53.Ο Μαλαθούνης με αριστερό λει-απ για το 58-53.Με 1/2 βολές ο Ασημακόπουλος έκανε το 58-54.Με τον Μαλαθούνη να σφραγίζει την νίκη με 1/2 βολές 59-54.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Μαλαθούνης με 18 πόντους,9 ριμπάουντ ,2 ασίστ και 2 κλεψίματα,ο Καπέλης με 6 πόντους και 3 ριμπάουντ και Παπαδήμας με 5 πόντους και 5 ριμπάουντ.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Θάνος με 18 πόντους,5 ριμπάουντ,4 ασίστ και 2 κλεψίματα, ο Αναγνώστης με 11 πόντους ,15 ριμπάουντ(11-4) και 2 ασίστ και ο Σωτηρίου με 5 πόντους ,9 ριμπάουντ και 2 κλεψίματα.