25.9%
57.1%
43.6%
38.1%

Νίκη με ανατροπή στο τελευταίο 1:30 (με τρίποντο του Αρβανιτάκη) για τους πρωτοπόρους Heat 58-62,απέναντί στους Ballywood που διεκδίκησαν την νίκη μέχρι τέλους μετά από ένα δυνατό ντέρμπι.MVP του αγώνα ο Παπαθανασίου με 13 πόντους,5 ριμπάουντ με 2/4 δίποντα και 3/5 τρίποντα.
Το παιχνίδι ξεκίνησε με τρίποντο του Γιορνταμιλάκη για το 0-3.Ο Σδούγκας με σουτ έκανε το 2-3.Απάντησε με σουτ και ο Κοκκαλιδης το 2-5 για τους Heat.Ο Σδούγκας ζεστός έκανε το 4-5.Με τον Τούτση να πετυχαίνει καλάθι για το 4-7.Με σερί 11-0 οι Ballywood πέρασαν μπροστά 15-7 με 7 πόντους του Σταματίου και καλάθια του Σδούγκα και Παπανικολόπουλου. Ο Τούτσης με 1/2 βολές και σουτ του Νικολάου για το 15-10.Με τον Παπανικολόπουλο με σουτ να γράφει το 17-10.Το δεκάλεπτο τελείωσε 17-13 με γκολ φάουλ ο Νικολάου.
Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Παπαθανασίου με σουτ μείωσε 17-15 για τους Heat.Ο Παπανικολόπουλος και ο Δωρόπουλος έγραψαν το 21-15 για τους Ballywood.Δύο τρίποντα του Παπαθανασίου,ένα του Αρβανιτάκη και καλάθι από τον Λαβάζο για το 21-26 για τους Heat .Μείωσε με τρίποντο ο Ντάσιος 24-26.Το δεκάλεπτο τελείωσε 24-31 με 5 πόντους του  Παπαθανασίου.
Τρίτο δεκάλεπτο ο Παπαδόπουλος με τρίποντο έκανε το 27-31 για τους Ballywood.Ο Τούτσης με καλάθι για το 27-33 .Νέο τρίποντο ο Παπαδόπουλος και 1/2 βολές του Ντάσιου για το 31-33.Με καλάθι του Τούτση και 5 πόντους του Γιορνταμιλάκη το 31-40 για τους Heat.Άλλο ένα τρίποντο του Παπαδόπουλου για το 34-40.Ο Τούτσης σκόραρε το 34-42.Με 5 πόντους του Σταματίου το σκορ εγινε 39-42 για τους Ballywood.Ο Τούτσης με 7 πόντους έγραψε Το 39-49 και το δεκάλεπτο τελείωσε 44-49 με τρίποντο του Σταματίου και καλάθι του Σδούγκα.
Τελευταίο δεκάλεπτο και με καλάθι ο Σδούγκας μείωσε 46-49. 1/2 βολές του Τούτσης για τους Heat και 1/2 βολές του  Κοκλά για τους Ballywood έγραψαν το 47-50.Ο Αντωνιάδης πέτυχε το 47-52.Με σερί 6-0 οι Bollywood πέρασαν μπροστά 53-52 με 3 πόντους του Σταματίου, καλάθι του Σδούγκα και 1/2 βολές του Κόκλα.Ο Γιορνταμιλακης σκόραρε για το 53-54.Με τον Σταματίου να δίνει ξανά το προβάδισμα 55-54.Ο Τούτσης με γκολ φάουλ έκανε το 55-57.Ο Σδούγκας με 1/2 βολές και καλάθι του Ντάσιου για το 58-57.Ο Αρβανιτάκης με τρίποντο  1:30 πριν το τέλος  έγραψε το 58-60.Ο Σδούγκας ήταν άστοχος δεν ισοφάρισε ,το λάθος του Παπανικολόπουλου για τους Ballywood  και ο Τουτσης έγραψε το τελικό 58-62 0.15 πριν από το τέλος του παιχνιδιού.Ο Παπαδόπουλος αρχικά δέχτηκε το κόψιμο στο τρίποντο  από τον Τούτση και μετά ήταν άστοχος στο τρίποντο που επιχείρησε.Το τελευταίο σουτ για τους Ballywood από τον Σταματίου ήταν άστοχο.
Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Τούτσης με 20 πόντους και 3 ριμπάουντ, ο Γιορνταμιλάκης με 12 πόντους ,3 ριμπάουντ και 4 κλεψίματα.ο Αρβανιτάκης με 6 πόντους ,7 ριμπάουντ και 6 ασίστ.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Σταματίου 20 πόντους,5 ριμπάουντ και 4 κλεψίματα,ο Σδούγκας με 13 πόντους 15 ριμπάουντ(8-7),3 ασίστ και 2 κλεψίματα και ο Ντάσιος με 6 πόντους,7 ριμπάουντ και 2 ασίστ.