8.3%
41.7%
35.7%
6.3%

Εύκολο βράδυ για τους Byron B.C. 59-48 τους Σουβλέηκερς  ,με την νίκη τους έμειναν μόνη στην 2η θέση του ομίλου με 7-2 ρεκόρ, μία ήττα μακριά από τους Vintange Hoopers (8-1).MVP του αγώνα ο Παπαναστασίου με 17 πόντους,7 ριμπάουντ,2 ασίστ και 2 κλεψίματα.

Πρώτο δεκάλεπτο και ο Μαυρομάτης το 0-4 για τους Σουβλέηκερς.Ο Ευθυμιόπουλος , ο Κατσαμακλής και ο Μανιατόπουλος έγραψαν το 6-4 για τους Byron.Τρίποντο ο Σταματίου για το 6-7. Με 2/2 βολές ο Μανιατόπουλος και με σουτ από την γωνία ο Κατσαμακλής για το 10-7.Με Hook ο Μαυρομάτης μείωσε 10-9.Το δεκάλεπτο τελείωσε 18-9 με 4 πόντους του Κατσαμακλή και 4 του Παπαναστασίου.

Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Παπαναστασίου με λει-απ έκανε το 20 -9.Ο Φερνές με λει-απ έκανε το 20-11 για τους Σουβλέηκερς.Με σουτ από την γωνία ο Παπαναστασίου και με λει-απ ο Μανιατόπουλος έγραψαν το 24-11.Ο Μαστοράκης πετυχε το 24-13 .Ασίστ ο Ευθυμιόπουλος και το καλάθι ο Παπαναστασίου και με σουτ ο Κουντούρης για το 28-13 για τους Byron.Ο Σταμπολτζής με σουτ μείωσε σε 28-15 .Κατσαμακλής και Μανιατόπουλος ύστερα από επιθετικά ριμπάουντ σκόραραν το 32-15 .Με το δεκάλεπτο να τελειώνει 32-17 με σουτ ο Βάσσης.

Τρίτο δεκάλεπτο και πάλι ο Βάσσης με σουτ και ο Σταμπολτζής με λει-απ για το  32-21.Με 2/2 βολές ο Παπαναστασίου το 34-21.Με Hook ο Μαυρομάτης έκανε το 34-23 για τους Σουβλέηκερς.Με λει-απ ο Μανιατόπουλος σκόραρε το 36-23 για τους Byron. Σταματίου και Βάσσης έγραψαν το 36-27.Τρίποντο του Αθανασόπουλου Δ και το καλάθι του Κουντούρη για το 41-27.Σερί 0-8  για το 41-35 με τον Σταμπολτζή να πετυχαίνει 4 πόντους και 4 πόντους ο Κωστής.Το δεκάλεπτο τελείωσε 43-35 με καλάθι ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ ο Κατσαμακλής.

Τέταρτο δεκάλεπτο και πάλι ο Κατσαμακλής πέτυχε το 45-35. Με 1/2 βολές του Σταματίου για το 45-36.Ο Κουντουρης με λει-απ έκανε το 47-36.Σουτ από την γωνία και ο Βάσσης έκανε το 47-38.Με σουτ ο Μανιατόπουλος ,1/2 βολές ο Αθανασόπουλος Δ  και2.2 βολές του Παπαναστασίου για το 52-38.Με 2/2 βολές του Σταμπολτζή και με λει-απ του Μαστοράκη για το 52-42 για τους Σουβλέηκερς.Στις βολές ο Αθανασόπουλος Δ 2/2 για το 54-42.Ο Κωστής από ασίστ του Έξαρχου έκανε το 54-44.Ο Παπαναστασίου ευστόχησε σε 1/2 βολές για το 55-44.Έξαρχος και Κωστής μείωσαν σε 55-48.Το τελικό 59-48  πέτυχαν ο Μπασματζόγλου  και Αθανασόπουλος Μ με 1/2 βολές και ο Παπαναστασίου με 2/2 βολές .

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Μανιατόπουλος με 12 πόντους,10 ριμπάουντ,2 κλεψίματα και 1 κόψιμο, ο Κατσαμακλής με 14 πόντους και 4 ριμπάουντ και ο Αθανασόπουλος Δ με 6 πόντους,7 ριμπάουντ ,3 ασίστ και 3 κλεψίματα.

Για τους ηττημένους Σταματίου με 6 πόντους,8 ριμπάουντ ,4 κλεψίματα και 1 κόψιμο,ο Κωστής με 10 πόντους 1 ριμπάουντ και 1 ασίστ και ο Βάσσης με 8 πόντους ,7 ριμπάουντ ,1 ασίστ και 3 κλεψίματα.