0.0%
57.1%
40.9%
30.8%

String Raftors -Anonymous 44-68.Μέχρι το ημίχρονο άντεξαν οι String Raftors 21-28.Με τους Anonymous στο 3ο δεκάλεπτο με εκπληκτικό σερί 0-20 να καθαρίζουν το ματς (23-48).MVP του αγώνα ο Βλάχος με 27 πόντους,6 ριμπάουντ,1 ασίστ,6 κλεψίματα και 2 κοψίματα.

Το ματς ξεκίνησε με τον Δημητρακόπουλο να πετυχαίνει το 4-0 για τους String Raftors. Οι Anonymous πέρασαν μπροστά στο σκορ με 4-5 με σουτ ο Δρόσος και με τρίποντο ο Μαλαθούνης.Με 2/2 βολές ο Θεοχάρης και με λει-απ ο Δημητρακόπουλος το σκορ έγινε 8-5.Το δεκάλεπτο τελείωσε 8-11 με σουτ ο Σακελαρόπουλος και με 4 πόντους ο Βλάχος.

Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Δημητρακόπουλος ισοφάρισε 11-11 για τους String Raftors.Ο Κουρέτσης το 11-13 με λει-απ για τους Anonymous. Ο Δημητρακόπουλος με 1/2 βολές το 12-13 και ξανά ο Κουρέτσης για το 12-15.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Δημητρακόπουλος το 14-15 και με σερί 0-7 το σκορ έγινε 14-22 με 4 πόντους ο Βλάχος ,από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Δάσκαλος και με 1/2 βολές ο Μαλαθούνης. Με γκολ φάουλ ο Τρικαλιώτης για το 17-22.Ο Μαλαθούνης με τρίποντο το 17-25 για να μειώσει από επιθετικό ριμπάουντ ο Δημητρακόπουλος σε 19-25. Ο Βλάχος με τρίποντο έγραψε το 19-28 και το δεκάλεπτο τελείωσε 21-28 με τρίποντο ο Δημητρακόπουλος.

Τρίτο δεκάλεπτο και με σουτ ο Λαμπρινάκος μείωσε σε 23-28 για τους String Raftors. Με τρομερό σερί 0-20 οι Anonymous, καθόρισαν το ματς,για το 23-48 με τον Βλάχο να πετυχαίνει 7 πόντους, 8 πόντους ο Μαλαθούνης (2τρίποντα),με 2/2 βολές ο Δάσκαλος και με 3 πόντους ο Σακελαρόπουλος.Ο Λαμπρινάκος με 1/2 βολές και ο Δημητρακόπουλος με καλάθι από επιθετικό ριμπάουντ έγραψαν το 26-48.Το δεκάλεπτο τελείωσε 26-52 με 1/2 βολές και τρίποντο ο Βλάχος.

Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Κωνσταντινίδης πέτυχε το 26-54 για τους Anonymous. Ο Δημητρακόπουλος με λει-απ και ο Θεοχάρης με γκολ φάουλ για το 31-54 για τους String Raftors. Ο Μαλαθούνης έγραψε το 31-58,για να απαντήσει ο Δημητρακόπουλος και να γράψει το 36-58.Τρίποντο ο Μαλαθούνης το 36-61 και ο Θεοχάρης με σουτ το 38-61.Ο Βλάχος με τρίποντο το 38-64.Με λει-απ ο Μιχελής και με 1/2 βολές ο Δημητρακόπουλος για το 41-64. Με κλέψιμο και λει-απ ο Βλάχος το 41-66 και με 1/2 βολές ο Λαμπρινάκος το 42-66.Ο Σακελαρόπουλος με λει-απ το 42-68 και το τελικό 44-68 πέτυχε ο Λιγνός με λει-απ.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Μαλαθούνης με 22 πόντους,9 ριμπάουντ,2 ασίστ και 2 κλεψίματα.

Για τους ηττημένους ξεχώρισα ο τρομερός Δημητρακόπουλος με 26 πόντους,22 ριμπάουντ και 1 ασίστ.