27.3%
33.3%
31.0%
6.7%

Anonymous vs Drafts 56-40.Στα 2 πρώτα δεκάλεπτα οι ομάδες ήταν κοντά στο σκορ. Οι Anonymous μπήκαν δυνατά στο 3ο δεκάλεπτο πήραν μια διαφορά +14 (37-23) και έκλεισαν το δεκάλεπτο με 43-29. Οι Drafts για άλλον έναν αγώνα το 3ο δεκάλεπτο ήταν καταστροφικό για αυτούς .Mvp του αγώνα ο Μαλαθούνης με 10 πόντους, 11 ριμπάουντ, 1 ασίστ, 3 κλεψίματα και 1 κόψιμο.

Το ματς ξεκίνησε με τρίποντο ο Μαλαθούνης για το 3-0 για τους Anonymous. Οι Drafts πέρασαν μπροστά στο σκορ με 3-6 με σουτ ο Βελαώρας, σουτ από την γωνιά ο Πέτρου και με σουτ ο Βελαώρας. Ο Μαλαθούνης με λει-απ και ο Βλάχος από το ζωγραφιστό σκόραραν το 7-6.Με σουτ ο Κολοβός και με Hook ο Λακαφώσης έγραψαν το 7-10.Ο Βλάχος απάντησε με Hook το 9-10 και το δεκάλεπτο τελείωσε 9-12 με σκόρερ τον Καούνη.

Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Βλάχος ισοφάρισε για τους Anonymous 12-12 με γκολ φάουλ. Τρίποντο ο Πέτρου το 12-15 για τους Drafts. Σερί 7-0 και το σκορ έγινε 19-15,αρχικά ο Δάσκαλος με σουτ,1/2 βολές ο Παπαδήμας, ο Καπέλης σκόραρε από επιθετικό ριμπάουντ και ο Καπέλης με σουτ.Νέα ισοπαλία 19-19 ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Βελαώρας και μετά από κλέψιμο σκόραρε με σουτ από την γωνιά ο Φλούδας.Οι Anonymous με 1/2 βολές του Μαλαθούνη έκλεισαν το δεκάλεπτο μπροστά στο σκορ με 20-19.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Καπέλης με σουτ πέτυχε το 22-19 για τους Anonymous. Ο Λακαφώσης πέτυχε με Hook το 22-21 για τους Drafts. Ο Βλάχος με λει-απ και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Καπέλης και έγραψαν το 26-21.Ο Καούνης με σουτ από το High post πέτυχε το 26-23.Με σερί 9-0 ξέφυγαν στο σκορ με 37-23 οι Anonymous ,αρχικά ο Καπέλης σκόραρε από επιθετικό ριμπάουντ ,από το ζωγραφιστό και με τρίποντο ο Βλάχος,ο Μαλαθούνης με λει-απ και ο Βλάχος την ασίστ και ο Αδάμης σκόραρε από το ζωγραφιστό. Ο Βελαώρας πέτυχε το 37-25 με σουτ από την γωνιά. Ο Αδάμης με 4 πόντους από το ζωγραφιστό έκανε το 41-25.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Φλούδας το 41-27 και ο Μαλαθούνης με 2/2 βολές το 43-27.Το δεκάλεπτο τελείωσε 43-29 με σκόρερ τον Βουλγαρέλη.

Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Τουρλούκης με σουτ πέτυχε τι 43-31 για τους Drafts .Ο Παπαδήμας με ντραιβ και με τρίποντο και ο Βλάχος με Hook στην μεγαλύτερη διαφορά του αγώνα +19 50-31 για τους Anonymous. Ο Κολοβός με καλάθι από επιθετικό ριμπάουντ ,ο Βελαώρας με σουτ και ο Λακαφώσης με 1/2 βολές μείωσαν σε 50-36.Ο Δάσκαλος με σουτ και ο Βλάχος από επιθετικό ριμπάουντ σκόραραν το 54-36.Με καλάθι από το low post ο Βελαώρας πέτυχε το 54-38 και ο Καπέλης σκόραρε από επιθετικό ριμπάουντ το 56-38.Ο Βελαώρας με λει-απ πέτυχε το τελευταίο καλάθι του αγώνα 56-40.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Βλάχος με 18 πόντους, 3 ριμπάουντ, 2 ασίστ και 1 κλέψιμο,και ο Καπέλης με 12 πόντους, 7 ριμπάουντ και 1 ασίστ.

Για τους ηττημένους ξεχώρισε ο Πέτρου με 5 πόντους, 4 ριμπάουντ 1 κλέψιμο και 1 κόψιμο και ο Τουρλούκης με 2 πόντους, 8 ριμπάουντ, 1 ασίστ και 2 κλεψίματα.