11.1%
81.8%
32.6%
20.0%

Οι Anonymous αν και μπήκαν καλύτερα στο παιχνίδι κόντρα στους Be The Bee, δεν είχαν ανάλογη συνέχεια, με αποτέλεσμα οι μέλισσες να φτάσουν στην νίκη με το άνετο 51-67. MVP του αγώνα ήταν ο Νίκος Τσόγκας με 23 πόντους, 20 ριμπάουντ, 3 ασίστ και 2 κλεψίματα.

Στο πρώτο δεκάλεπτο ο Τσόγκας άνοιξε το σκορ στο ματς, ο Σακελαρόπουλος απάντησε με τρίποντο για το 3-2, 3-4 ο Χρονόπουλος, 5-4 ο Σακελαρόπουλος ξανά, 5-8 οι Παλαμιδάς και Κουνάδης, 13-8 με 8-0 σερί οι Θειακούλης, Βλάχος και Σακελαρόπουλος, 13-10 ο Χρονόπουλος, 15-10 ο Βλάχος και 15-12 από τον Τσόγκα για να κλείσουμε το πρώτο δεκάλεπτο του αγώνα.

Στο δεύτερο δεκάλεπτο οι Anonymous με σκόρερ τους Θειακούλη και Βελαώρα έγραψαν το 19-12, 19-14 ο Παλαμιδάς, 21-14 ο ξανά ο Βελαώρας, 21-17 με γκολ φάουλ ο Τσόγκας, 24-17 ο Δρόσος, 24-19 με δύο βολές του Τσόγκα, 29-19 με 5-0 σερί οι Βλάχος και Κωνσταντινίδης και 0-11 σερί από τους Be The Bee ως το τέλος του ημιχρόνου με σκόρερ τους Χρονόπουλο και Παλαμιδά για να κλείσουμε ημίχρονο τελικά με τις μέλισσες να είναι μπροστά με 29-30.

Στο τρίτο δεκάλεπτο ο Παλαμιδάς με μια βολή έγραψε το 29-32, 31-32 από τον Αδάμη, 31-41 με 0-9 σερί των Παλαμιδά και Τσόγκα, 33-41 ο Βλάχος, 33-43 ο Παλαμιδάς, 38-43 με 5-0 σερί δια χειρός Αδάμη και 38-50 με απάντηση με 0-7 σερί οι Χρονόπουλος και Τσόγκας για να κλείσουμε το τρίτο δεκάλεπτο.

Στην τελευταία περίοδο ο Βλάχος μείωσε σε 40-50, 40-55 οι Τσόγκας και Χρονόπουλος, 42-55 ο Βλάχος, 42-59 με τους Τσόγκα κι Παλαμιδά να βάζουν απο ένα καλάθι, 44-59 ο Βλάχος, 44-61 ο Κουνάδης, 49-61 οι Παπαδήμας και Αδάμης, 49-63 ο Τσόγκας, 51-63 Αδάμης και από ένα καλάθι οι Κουνάδης και Οικονόμου για το τελικό 51-67 του αγώνα.

Για τους Be The Bee, πέρα από τον Τσόγκα, σε τρομερή βραδιά βρέθηκε και ο Παλαμιδάς, ενώ επίσης πολύ καλός ήταν ο Χρονόπουλος. Για τους Anonymous ξεχώρισαν οι Αδάμης, Θειακούλης και Βλάχος.