33.3%
43.5%
19.4%
25.0%

Εύκολο βράδυ για τους Carnavaliers 62-36 την Νίκαια που άντεξε μόνο ένα δεκάλεπτο,με την διαφορά δυναμικότητας να είναι εμφανής.MVP του αγώνα ο Καλόγηρος με 9 πόντους ,5 ριμπάουντ ,4 ασίστ και 2 κλεψίματα.

Το παιχνίδι ξεκίνησε με 7-0 για τους Carnavaliers με τρίποντο του Κομμάτα,καλάθι του Τσουκαρέλλα και σουτ του Κομμάτα.Ο Μάνος με σουτ και με τρίποντο ο Βλάσσης Σιμιντζής για το 7-5.Με 1/2 βολές ο Τσουκαρέλλας έκανε το 8-5. Ο Βλάσσης ισοφάρισε 8-8 και με τρίποντο ο Μάνος έγραψε το 8-11 για την Νίκαια.Ο Παπανικολάου πέτυχε το 9-11 με τον Σιμιντζή Βλάσση.να σκοράρει το 9-13.Το δεκάλεπτο τελείωσε 14-13 με καλάθι του Παυλίδη και τρίποντο του Μυλωνά.

Δεύτερο δεκάλεπτο και με τρίποντο του Παυλίδη,καλάθι του Παπανικολάου,σουτ του Καρατάσιου και τρίποντο του Μυλωνά για το 24-14.Ο Σιμιντζής Βλάσσης για το 24-16,με τον Μυλώνα να απαντά για το 26-16.Ο Κυριάκος Σιμιντζής πέτυχε το 26-18 και το δεκάλεπτο τελείωσε 31-19 με καλάθι του Καρατάσιου και τρίποντο του Καλόγηρου για τους Carnavaliers και 1/2 βολές του Βλάσση Σιμιντζή.

Τρίτο δεκάλεπτο και με 2/2 βολές ο Παυλίδης για το 34-19.Απάντησε με 2/2 βολές ο Σιμιντζής Βλάσσης και 1/2 βολές του Μάνου για το 34-22.Από ένα τρίποντο για κάθε ομάδα, Πασχαλίδης για Carnavaliers και Βλάσσης Σιμιντζής για την Νίκαια,για το 37-25.Καλόγηρος και Πασχαλίδης πέτυχαν το 41-25.Με 1/2 βολές ο Βλάσσης το 41-26 και ο Καρατάσιος με σουτ και ο Παπανικολάου έγραψαν το 45-26.Το δεκάλεπτο τελείωσε 48-27 ο Καρατάσιος με γκολ φάουλ για τους Carnavaliers.

Τελευταίο δεκάλεπτο και καλάθι του Σακελλαρίδη,τρίποντο του Παυλίδη και σουτ του Καλόγηρου για το 55-27.Με 1/2 βολές ο Χατζηαντωνίου έκανε το 55-28.Ο Καλόγηρος με καλάθι και ο Παυλίδης με 1/2 βολές για το 58-28.Το+30 ήταν η μεγαλύτερη στο ματς.Ο Μάνος σκόραρε το 60-32 για την Νίκαια.Με τον Καραίσκο να γράφει το 60 -30.Ο Ιμβριώτης έγραψε το 60-33.Το τελικό 62-36 πέτυχαν ο Καρατάσιος για τους Carnavaliers και ο Μάνος με τρίποντο για την Νίκαια.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Παυλίδης με 12 πόντους ,4 ριμπάουντ και 2 ασίστ,Καρατάσιος με 11 πόντους και 2 ριμπάουντ, Παπανικολάου με 5 πόντους,6 ριμπάουντ και 4 κλεψίματα και Τσουκαρέλλας με 3 πόντους ,11 ριμπάουντ και 2 κλεψίματα.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Σιμιντζής Βλάσσης με 18 πόντους,2 ριμπάουντ και 2 ασίστ,Μάνος με 11 πόντους,18 ριμπάουντ (14-4)και 3 κοψίματα και ο Ιμβριώτης με 3 πόντους και 3 ριμπάουντ.