42.9%
48.3%
39.5%
40.0%

Σε ένα φοβερό παιχνίδι οι Error404 ήταν αυτοί που χαμογέλασαν στο τέλος παίρνοντας τη νίκη κόντρα στους πάρα πολύ μαχητικούς Μαϊάμι Heal, με σκορ 61-60. Οι Error404 έμοιαζαν να ελέγχουν το παιχνίδι καθώς είχαν και το προβάδισμα στο μεγαλύτερο μέρος αυτού φτάνοντας και στο +12, όμως οι απρόβλεπτοι Miami Heal, οι οποίοι παρέμειναν κοντά στο σκορ, λίγο έλειψαν να κλέψουν το ματς εκμεταλλευόμενοι κάποια λάθη και τις άστοχες βολές των “κόκκινων” στα τελευταία λεπτά πετυχαίνοντας 5 πόντους σε μόλις 11 δευτερόλεπτα φτάνοντας τη διαφορά στο πόντο, δίχως όμως να καταφέρνουν και την ανατροπή. Νίκη Νο12 και έκτη σερί για τους Error404 που έχουν στρογγυλοκαθίσει στην 2η θέση του Β’ ομίλου της Bronze League. MVP της αναμέτρησης ήταν ο Ιάσονας Ζερμπίνος με 11 πόντους , 6 ριμπάουντ, 4 ασσίστ, 1 κλέψιμο και 1 κόψιμο.

Στη πρώτη περίοδο, ο Καμούζης με 2 εύστοχες βολές θα ανοίξει λογαριασμό για τους Maiami Heal 0-2, από την άλλη οι Error404 θα πετύχουν το πρώτο τους καλάθι με τον Σταυρόπουλο 2-2, σερί 0-8 των Heal με τα τρίποντα Γκούτση-Ζαμπέλη και δίποντο Καμούζη 2-10, σερί 7 πόντων τώρα για τους Error404 με δίποντα Σιάμου-Γαλάτη και τρίποντο Φιλιόπουλου 9-10, 2 εύστοχες βολές για τους Miami Heal 9-12, καλάθι και φάουλ από τον Πολύζο 12-12, Καμούζης και Ρίζος με δίποντα 12-16,  δίποντο από τον Σιάμο και 14-16, εύστοχη βολή Αρναούτη Μιχάλη 14-17, τρίποντο Ντίνου για το 17 όλα και άλλη μία εύστοχη βολή από τον Γκούτση για να κλείσει η περίοδος 17-18.

Στη δεύτερη περίοδο, Γκούτσης και Αρναούτης Μιχάλης με δίποντα για τη μεγαλύτερη διαφορά των Miami Heal στο παιχνίδι 17-24, οι Error404 θα τρέξουν σερί 11 πόντων με τα καλάθια των Mπαλάση,Πολύζου Ζερμπίνου και Σταυρόπουλου 28-24, εύστοχο καλάθι Αρναούτη Τάσου 28-26 και το τελευταίο καλάθι του πρώτου ημιχρόνου από τον Μπαλάση 30-26.

Στη τρίτη περίοδο, ο Γκούτσης με δίποντο το πρώτο καλάθι για τους Miami Heal 30-28, σερί 8 πόντων από τους Error404 και στο +10 38-28, δίποντο Ζαμπέλη το 38-30, 4 προσωπικοί πόντοι από τον Γαλάτη και 42-30, δίποντο Αρναούτη και βολή Καμούζη 42-33, δίποντο Γαλάτη 44-33, 2 εύστοχες βολές από τον Γκούτση το 44-35, τρίποντο Φιλιόπουλου το 47-35, εύστοχη βολή Καμούζη και δίποντο Γκούτση 47-38, τρίποντο Μπαλάση και ξανά στο +12 οι Error404 50-38, εύστοχη βολή Καμούζη και δίποντο Αρναούτη Μιχάλη για το 50-41 και να κλείσει η περίοδος με δίποντο Γαλάτη 52-41.

Στη τέταρτη περίοδο, 4 προσωπικοί πόντοι από τον Καμούζη για τους Miami Heal και 52-45, τρίποντο Ζερμπίνου για τους Error404 55-45, τρίποντο Γκούτση και δίποντο Ρίζου το 55-50, δίποντο Γαλάτη για το 57-50, Ρίζος 57-52, άλλο ένα δίποντο Γαλάτη 59-52, εύστοχη βολή Αρναούτη Τάσου και δίποντο Γκούτση 59-55, 2 εύστοχες βολές για τους Error404 61-55, για να κλείσει το παιχνίδι με εύστοχη βολή Καμούζη και 4 προσωπικούς πόντους Γκούτση 61-60.