26.1%
66.7%
29.5%
31.3%

Πάλεψαν οι 5 μαχητές από την Α.Ο. Άνδρου αλλά δεν άντεξαν με τους Gademians να έχουν τον έλεγχο του αγώνα σε όλη την διάρκεια του παιχνιδιού και την νίκη με σκορ 65-51.MVP του αγώνα ο Τριδήμας με 8 πόντους,5 ριμπάουντ ,3 ασίστ ,2 κλεψίματα και 2 κοψίματα.

Το παιχνίδι ξεκίνησε με καλάθι από τον Μουστάκα για την Άνδρο 0-2.Ισοφάρισε ο Τριδήμας  με σουτ 2-2 για τους Gademians .Ο Καλογεράς με 1/2 βολές έκανε το 2-3.Με 1/2 βολές ο Γαβάθογλου και με 2/2 βολές ο Παπαδόπουλος  για το 5-3.Ο Καλογεράς έκανε το 5-5 ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ.Με σερί 11-0 έγινε το 16-5 με 4 πόντους ο Αδαμόπουλος ,5 πόντους ο Κοζαδίνος (1 τρίποντο) και με σουτ ο Παπαδόπουλος .Με τρίποντο ο Κουτσουρόπουλος μείωσε σε 16-8 .Για να σκοράρει ο Παππάς το 18-8 με σουτ από την γωνία.Το δεκάλεπτο τελείωσε 18-12 με 4 πόντους ο Μουστάκας από σουτ.

Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Παπασγουρίδης σκόραρε με σουτ από την γωνία για το 20-12.Ο Καλογεράς με σουτ έγραψε το 20-14 για την Άνδρο .Ο Παππάς με 1/2 βολές για το 21-14.Ο Καλογεράς με τρίποντο μείωσε 21-17.Το 23-17 πέτυχε με σουτ ο Κοζαδίνος για τους Gademians .Με τον Μουστάκα να πετυχαίνει το 23-19 με σουτ.Ο Κοζαδίνος με τρίποντο το 26-19 . Ο Καλογεράς και ο Κουτσουρόπουλος σκόραραν το 26-23 .Το δεκάλεπτο τελείωσε 28-23 με σουτ από την γωνία ο Παππάς .

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Πίτσας και Αδαμόπουλος με λει-απ  έγραψαν το 32-23.Με 1/2 βολές ο Καλογεράς το 32-24.Με σουτ ο Παπαδόπουλος  έκανε το 34-24 για τους Gademians.Ο Βασιλόπουλος σκόραρε με λει-απ το 34-26.Ο Γαβάθογλου με 1/2 βολές και ο Κοζαδίνος  με λει-απ έγραψαν το 37-26.Τρίποντο ο Καλογεράς για το 37-29 για την Άνδρο .Ο Κοζαδίνος  με 2 τρίποντα και ο Γαβάθογλου με 2/2 βολές πέτυχαν το 45-29.Ο Καλογεράς με 2/2 βολές για το 45-31.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Τριδήμας για το 47-31.Με 2/2 βολές ο Μουστάκας για το 47-33.Με το δεκάλεπτο να τελειώνει με λει-απ ο Τριδήμας για το 49-33.

Τέταρτο δεκάλεπτο και ο Βασιλόπουλος με τρίποντο και με 1/2 βολές και με σουτ ο Μουστάκας  έγραψαν το 49-39 .Με λει-απ σκόραρε ο Τακμάκης από την ασίστ του Αδαμόπουλου για το 51-37.Ο Καλογεράς σκόραρε για την Άνδρο το 51-41 με σουτ.Ο Αδαμόπουλος με λει-απ και ο Γαβάθογλου με 1/2 βολές για το 54-41.Ξανά ο Καλογέρας με σουτ για το 54-43.Ο  Γαβάθογλου με λει-απ έγραψε το 56-43 για τους Gademians .Με 2/2 βολές ο Καλογέρας και με λει-απ  ο Μουστάκας για το 56-48.Ο Γαβάθογλου 9 πόντους έγραψε το 65-48 σκοράροντας   2 τρίποντα .1/2 βολές και με λει-απ.Το τελικό 65-51 πέτυχε με τρίποντο ο Καλογέρας .

Για τους νικητές ξεχώρισα ακόμα ο Κοζαδίνος με 18 πόντους,3 ριμπάουντ,2 ασίστ και 1 κλέψιμο ,ο Παπαδόπουλος με 6 πόντους,16 ριμπάουντ και 2 ασίστ και ο Γαβάθογλου με 16 πόντους,3 ριμπάουντ,3 ασίστ και 2 κλεψίματα.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Καλογεράς με 26 πόντους,8 ριμπάουντ,3 ασίστ και 1 κλέψιμο ,ο Μουστάκας με 14 πόντους και 15 ριμπάουντ και 1 ασίστ και ο Κουτσουρόπουλος με 5 πόντους ,8 ριμπάουντ και 2 κλεψίματα.