21.1%
8.3%
33.3%
19.0%

Η Havana έχοντας ένα σταθερά καλό προβάδισμα από νωρίς στο παιχνίδι κατάφεραν να ζευγαρώσουν τις νίκες τους επικρατώντας των L.F.C. με 41-19. MVP του αγώνα ήταν ο Αντώνης Μπακαυγάς με 13 πόντους, 6 ριμπάουντ, 1 ασίστ και 2 κλεψίματα.

Στο πρώτο δεκάλεπτο ο Σωτηρίου άνοιξε το σκορ στο ματς για τους L.F.C., οι Μπακαυγάς και Αρβανίτης απάντησαν με 5-0 και έβαλαν μπροστά την Havana με 5-2, 5-7 με 5 συνεχόμενους πόντους του Τσουπαρόπουλου και απάντηση με 7-0 οι Παπαδήμας, Αρβανίτης και Δημητράτος για το τελικό 12-7 της πρώτης περιόδου.

Στο δεύτερο δεκάλεπτο Παπαδημητρίου και Αντώνης Μπακαυγάς ανέβασαν το σκορ στο 21-7, 21-8 με μια βολή του Δημητρίου, 23-8 από τον Παπαδήμα, 23-10 ο Σωτηρίου και νέο καλάθι του Μπακαυγά για το τελικό 25-10 του ημιχρόνου.

Στο τρίτο δεκάλεπτο ο Παπαδήμας έβαλε καλάθι για το 27-10, 27-13 με τρίποντο του Τσουπαρόπουλου, 33-13 με τους Αρβανίτη, Παπαδημητρίου και Τσιγκριμάνη να βάζουν από ένα καλάθι ο καθένας και 33-16 με νέο τρίποντο του Τσουπαρόπουλου για να κλείσουμε το τρίτο δεκάλεπτο του αγώνα.

Στην τελευταία περίοδο Δημητράτος, Αρβανίτης, Αντώνης Μπακαυγάς και Πασχάλης έβαλαν από ένα καλάθι για το 41-16 και στη συνέχεια ο Κοντονάτσιος μείωσε στο τελικό 41-19.

Για την Havana, πέρα από τον Αντώνη Μπακαυγά, πολύ καλό ματς έκανε και ο Δημητράτος με 5 πόντους, 5 ριμπάουντ, 1 ασίστ και 2 κλεψίματα. Για τους L.F.C. ξεχώρισε ο Τσουπαρόπουλος με 11 πόντους και 2 ριμπάουντ.