13.6%
41.2%
36.4%
27.8%

Η  Miami Heal πήραν την νίκη  64-56 απέναντι στους Ballywood.Στα 3 πρώτα δεκάλεπτο το ματς πήγαινε πόντο -πόντο με το ντέρμπι να κρίνετε στις αρχές του 4 δεκαλέπτου με τους νικητές να παίρνουν την μεγαλύτερη διαφορά του αγώνα 55-44 και να διατηρούν την διαφορά μέχρι τέλους.MVP του αγώνα ο Κοκκινάκος με 30 πόντους,14 ριμπάουντ(9-5),6 ασίστ,3 κλεψίματα, με 4/6 βολές και 13/19 δίποντα !!
Πρώτο δεκάλεπτο το καλάθι του Τσίμπρη και το γκολ φάουλ από τον Κοκκινάκο για το 5-0.Ο Σταματίου πέτυχε το 5-2 .Με σουτ από την γωνία ο Κοκκινάκος για το 7-2.Τρίποντο από την κορυφή του Παπαδόπουλου για το 7-5.Ο Ρίζος σκόραρε για το 9-5 για τους Miami Heal .Ο Κόκλας με καλάθι κάτω από την ρακέτα το 9-7 για τους Ballywood. Ο Ρίζος με σουτ έκανε το 11-7.Με 2/2 βολές ο Ντάσιος μείωσε 11-9.Επιθετικό ριμπάουντ και καλάθι ο Κοκκινάκος για το 13-9.Ο Ντάσιος με σουτ έκανε το 13-11.Ο Ρίζος με 2/2 βολές για το 15-11.Ο Βιλλιώτης με λει-απ για το 15-13.Το δεκάλεπτο τελείωσε 18-13 με γκολ φάουλ ο Κοκκινάκος.

Δεύτερο δεκάλεπτο και με τρίποντο του Σταματίου για το 18-16.Ο Κυριαζόγλου με 1/2 βολές το 19-16 για τους Miami Heal .Το καλάθι του Βιλλιώτη και το τρίποντο του Παπαδόπουλου για το 19-21.Ισοφάρισε ο Ρίζος με σουτ από την γωνία 21-21.Σουτ με ταμπλό του Σταματίου και τρίποντο του Παπαδόπουλου το 21-26 για τους Ballywood. Ο Ζούμπος με τρίποντο, κλέψιμο και καλάθι ο Κοκκινάκος για το 26-26.Ο Βιλλιώτης κάτω από την ρακέτα έγραψε το 26-28.Ο Τσίμπρης με σουτ και 4 πόντους του Κοκκινάκου για το 32-28.Ο Σταματίου με σουτ από την γωνία έγραψε το 32-30.Με αριστερό λει-απ ο Κοκκινάκος για το 34-30.Το δεκάλεπτο τελείωσε 34-32 με σουτ από την γωνία ο Δωρόπουλος.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Κοκκινάκος με λει-απ για το 36-32.Καλάθι κάτω από την ρακέτα ο Κόκλας και 2/2 βολές του Βιλλιώτη για το 36-36.Νέο λει-απ ο Κοκκινάκος για το 38-36.Ισοφάρισε ο Βιλλιώτης, με επιθετικό ριμπάουντ και καλάθι για το 38-38.Κοντογιάννης και Ζούμπος έγραψαν το 42-38 για τους Miami Heal.Για να απαντήσει ο Βιλλιώτης για το 42-40.Ο Ζούμπος με λει-απ έκανε το 44-40.Ο Ντάσιος με 1/2 βολές για το 44-41.Ο Κοντογιάννης και Κοκκινάκος με 2/2 βολές για το 48-41. Η περίοδος τελείωσε 48-44 με τρίποντο ο Σταματίου για τους Ballywood.

Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Ζούμπος με τρίποντο και 4 πόντους του Κοκκινάκου για το 55-44. Ο Παπαδόπουλος με σουτ,καλάθι του Βιλλιώτη και 2/2 βολές ο Ντάσιος για το 55-50.Με σουτ του Κοντογιάννη και τρίποντο του Ζούμπου για το 60-50.Ο Κόκλας μείωσε σε 60-52 για τους Ballywood. Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ ο Κοντογιάννης έκανε το 62-52.Από το high post ο Σταματίου πέτυχε το 62-54.Το τελευταίο καλάθι για τους Miami Heal  πέτυχε ο Κοκκινάκος με λει-απ 64-54.Το τελικό 64-56 πέτυχε ο Κόκλας.
Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Ζούμπος με 13 πόντους,6 ριμπάουντ και 2 ασίστ,ο Κοντογιάννης με 8 πόντους και 14 ριμπάουντ και ο Ρίζος με 8 πόντους και 9 ριμπάουντ.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Βιλλιώτης με 14 πόντους και 15 ριμπάουντ(11-4),ο Σταματίου με 14 πόντους ,5 ριμπάουντ και 2 κλεψίματα και ο Παπαδόπουλος με 11 πόντους και 4 ριμπάουντ.