18.2%
36.8%
42.5%
9.5%

Οι Miners- PartyZan  62-47.Οι νικητές πήραν μπρος στο δεύτερο δεκάλεπτο και με οδηγό την άμυνα τους κατέκτησαν την 6 νίκη τους και σκαρφάλωσαν στην 4 θέση του ομίλου.MVP του αγώνα ο Παπαδογιάννης με 16 πόντους,5 ριμπάουντ,5 ασίστ και 3 κλεψίματα.

Το ματς ξεκίνησε με 0-5 για τους PartyZan με λει-απ ο Θεοφανόπουλος και γκολ φάουλ ο Γεωργακόπουλος.Ο Μπασιάς και ο Ράπτης μείωσαν 4-5.Με 4 πόντους ο Γεωργακόπουλος πέτυχε το 4-9 .Ο Τζαβάρας με τρίποντο και ο Μπασιάς μπάσιμο το 9-9 για τους Miners .Ο Τσάλας με σουτ από την γωνία έγραψε το 9-11.Ο Ράπτης με σουτ και το γκολ φάουλ του Παπαδογιάννη για το 14-11.Η ασίστ του Στουγιαννόπουλου  και το καλάθι ο Σιδηρόπουλος για το 14-13.Ο Παπαδογιάννης με λει-απ έκανε το 16-13.Το δεκάλεπτο τελείωσε 16-16 με τρίποντο ο Στουγιαννόπουλος.

Δεύτερο δεκάλεπτο και ο   Γεωργακόπουλος έγραψε το 16-18 για τους PartyZan.Σερί 11-0 για τους Miners για το27-18 με καλάθια του Σιούτη,Παπαδογιάννη,2/2 βολές του Τζαβάρα και τρίποντο-δίποντο του Μουμούρη.Ο Σιδηρόπουλος με σουτ από την γωνία και το τρίποντο του Γεωργακόπουλου έγραψαν το 27-20.Με τον Τζαβάρα να σκοράρει από την γωνία το 29-23 για τους Miners.Ο Αλεξόπουλος με 1/2 βολές και ο  Στουγιαννόπουλος με λει-απ μείωσαν σε 29-26.Το δεκάλεπτο τελείωσε 35-26.

Το τρίτο δεκάλεπτο ξεκίνησε με τον Γεωργακόπουλο και τον Σιδηρόπουλο να γράφουν το 35-30.Ο Γριμάνης ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ πέτυχε το καλάθι και ο Μπασιάς με σουτ έκαναν το 39-30.Ο Γεωργακόπουλος απάντησε με λει-απ για το 39-32 για τους PartyZan.Ο Ραπτης με 2/2 βολές και ο Τζαβάρας το καλάθι,από την ασίστ του Μπασιά για το 43-32.Ο Τσάλας με λει-απ έκανε το 43-34.Ο Τζαβάρας  και ο Παπαδογιάννης πέτυχαν με σουτ το 47-34.Ο Αρσένος με 1/2 βολές το 47-35 για τους PartyZan.Ο Μουμούρης σκόραρε με λει-απ το 49-35.Το δεκάλεπτο τελείωσε 49-37 με Hook  του ο Γεωργακόπουλος.

Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Παπαδογιάννης  με σουτ από την γωνία και ο Μπασιάς με λει-απ έγραψαν το 53-37.Ο Αρσένος πέτυχε το καλάθι το 53-39 για του PartyZan .Απάντησε με σουτ ο Μπασιάς για το 55-39 για τους Miners.Στον αιφνιδιασμό ο Γεωργακόπουλος έκανε το 55-41.Ο Μουμούρης με σουτ έκανε το 57-41.Ο Σιδηρόπουλος με 1/2 βολές και ο Γεωργακόπουλος με 2/2 βολές το 57-44.Ο Παπαδογιάννης την ασίστ και το καλάθι ο Τζαβάρας για το 59-44.Γκολ φάουλ ο Γεωργακόπουλος για το 59-47.Το ματς τελείωσε 62-47 με 1/2 βολές ο Παπαδογιάννης  και με κλέψιμο και λει-απ του Τζαβάρα.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Μουμούρης με 9 πόντους,4 ριμπάουντ,1 ασίστ και 6 κλεψίματα,ο Τζαβάρας με 15 πόντους,4 ριμπάουντ,3 ασίστ και 1 κλέψιμο.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Γεωργακόπουλος με 25 πόντους,14 ριμπάουντ,1 ασίστ και 3 κλεψίματα και ο Σιδηρόπουλος με 7 πόντους,7 ριμπάουντ και 4 ασίστ .