16.7%
80.0%
33.3%
26.9%

Nothing But NET -Undertakers 61-69. Με τον Καρνέση πρωταγωνιστή οι Undertakers κατέκτησαν την 5 νίκη τους γυρίζοντας το ματς στο 4 δεκάλεπτο. MVP του παιχνιδιού ο Καρνέσης με 37 πόντους 8/8 βολές,4/6 δίποντα, 7 /17 τρίποντα,4 ριμπάουντ και 2 κλεψίματα.

Το σκορ άνοιξε ο Καπαντάκης 0-2 ,ισοφάρισε ο Δημητρίου σε 2-2.Με τρίποντο του Καρνέση το 2-5.Απάντησε ο Κοτσίφης για το 5-5 & με γκολ φάουλ  ο Δημητρίου για το 8-5.Νέο τρίποντο του Καρνέση έγραψε το 8-8.Σαπλατέρας και Κοτσίφης για το 12-8 για τους Nothing.Παπαγιάννης με καλάθι και γκολ φάουλ του Καπαντάκη για το 12-13 για τους Undertakers .Το δεκάλεπτο έκλεισε 14-13 με 2/2 βολές του Σαπλατέρα.

Δεύτερο δεκάλεπτο το 18-13 πέτυχαν ο Σαπλατέρας και Τσαούσης για τους Nothing και με τον Καρνέση με τρίποντο και 3/3 βολές το 20-19 για τους Undertakers.Ο Δημητρίου έκανε το 22-19 και με γκολ φάουλ ο Καπαντάκης για το 22-22.Το 28-22 με τους Καραμανή,Ζαχαρόπουλο και Δημητρίου,για να περάσουν 28-29 οι Undertakers με τους Καρνέση ,Νομικό και Παπαγιάννη.Η περίοδος τελείωσε 32-29 με τον Ζαχαρόπουλο για τους Nothing.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Παπαγιάννης ισοφάρισε 34-34.Ο Τσαούσης έκανε το 39-34.2/2 βολές του Μαρκάκη για το 39-36.Το ίδιο έκανε και ο Δημητρίου 2/2 βολές για το 41-36.Ο Καρνέσης με τρίποντο γράφει το 41-39.Με τον Τσαούση από τους Nothing να πετυχαίνει με τρίποντο το 44-40.Οι Undertakers με τον Καρνέση για το 44-46.7-0 σερί από τους Nothing με τους Δημητρίου ,Καραμανή και 1/2 βολές του Σαπλατέρα.Η περίοδος τελείωσε 51-48 με καλάθι του Καρνέση.

Τέταρτο δεκάλεπτο 0-9 σερί για τους Undertakers με 2 τρίποντα του Καρνέση ,Παπαγιάννης και Κοντίνος για το 51-57.Καραμανής και Δημητρίου για το 55-59.Το 55-61 ο MVP  Καρνέσης.Με 2/2 βολές ο Καραμανής για το 57-61.Το τρίποντο του Καρνέση και οι 2/2 βολές του Κοντίνου έγραψαν το 57-66.Ο Καραμανής μείωσε σε 61-67 και το τελικό σκορ 61-69 έγραψε ο Stermasi με 2/2 βολές.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Παπαγιάννης με 9 πόντους και 16 ριμπάουντ(9-7),Κοντίνος με 7 πόντους και 14 ριμπάουντ(9-5)και ο Καπαντάκης με 9 πόντους 4 ριμπάουντ και 2 κλεψίματα.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Δημητρίου με 19 πόντους ,5 ριμπάουντ ,4 ασίστ και 3 κλεψίματα, ο Καραμανής 12 πόντους ,8 ριμπάουντ, 3 ασίστ και 2 κλεψίματα και ο Σαπλατέρος με 7 πόντους ,6 ριμπάουντ και 5 ασίστ.