27.3%
38.9%
40.0%
29.0%

Printfair vs Han Yolo 64-66.Συναρπαστικό το πρώτο ματς με τους Printfair  στο ξεκίνημα να προηγούνται με 21-9 .Οι Han Yolo με τον Μακριδάκη και τον Κουτούζο ροκάνισαν την διαφορά και στο τρίτο δεκάλεπτο με τρίποντο ο Δημακόπουλος έδωσε το προβάδισμα στην ομάδα του με 38-39.Στο φινάλε του ματς ο Κουτούζος και ο Μακριδάκης μίλησαν και χάρισαν την νίκη στην ομάδα τους.MVP του αγώνα ο Κουτούζος με 25 πόντους,και 10 ριμπάουντ.

Το ματς ξεκίνησε με τρίποντο ο Αλεξόπουλος για τους Printfair 3-0 .Ο Κουτούζος με τρίποντο και ο Κοτρώνης από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε το 3-5 για τους Han Yolo .Ισοφάρισε ο Γιακουμής 5-5 και ο Παναγόπουλος έγραψε το 5-7 με λει-απ .Με σερί 12-0 το σκορ έγινε 17-7 με 7 πόντους ο Καταραχιάς ,4 πόντους ο Γιακουμής και 1/2 βολές ο Τσακίρης.Ο Κουτούζος με 2/2 βολές έκανε το 17-9  .Το δεκάλεπτο τελείωσε 21-9 με καλάθια ο Θάνος και ο Αναγνώστης.

Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Μακριδάκης με τρίποντο μείωσε 21-12 για τους Han Yolo.Ο Κρητικός με σουτ έκανε το 23-12 για τους Printfair.Ο Κουτούζος με σουτ και ο Μακριδάκης με ντράιβ μείωσαν σε 23-16.Ο Αλεξόπουλος με τρίποντο έκανε το 26-16 .Με σουτ ο Μάλλης και Μακριδάκης πέτυχαν το 26-20.Ο Αναγνώστης με σουτ έκανε το 28 -20 και με τρίποντο ο Κουτούζος το 28-23.Με λει-απ ο Αναγνώστης το 30-23 και ο Γουλιέλμος με 1/2 βολές έκανε το 30-24.Ο Καταραχιάς με τρίποντο το 33-24,για να απαντήσει με τρίποντο και ο Κουτούζος και ο Μακριδάκης με 1/2 βολές και με κλέψιμο και λει-απ για το 33-30.Το δεκάλεπτο τελείωσε 35-30 με σουτ ο Γιακουμής.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Μακριδάκης έκανε το 35-32 για τους Han Yolo.Ο Γιακουμής με 2/2 βολές πετυχε το 37-32 για τους Printfair.Ο Γουλιέλμος με λει-απ έκανε το 37-34.Με 1/ 2βολές ο Κρητικός για το 38-34.Ο Μακριδάκης με ντράιβ και ο Δημακόπουλος με τρίποντο έγραψαν το 38-39.Ο Γιακουμής με 4 πόντους έγραψε το 42-39.Ο Κατσίκας με σουτ και ο Κουτούζος με 1/2 βολές για το 42-42.Ο Καταραχιάς με 1/2 βολές το 43-42.Ο Μακριδάκης με ντράιβ το 43-44 για να απαντήσει ο Αναγνώστης με τρίποντο για το 46-44.Ο Κουτούζος με 2/2 βολές και το Βuzzer τρίποντο από τον Μακριδάκη το δεκάλεπτο τελείωσε 46-49.

Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Μακριδάκης με σουτ έκανε το 46 -51 για τους Han Yolo.Με σουτ ο Κρητικός μείωσε σε 48-51 για τους Printfair.Ο Κουτούζος με τρίποντο και ο Παναγόπουλος με καλάθι από επιθετικό ριμπάουντ έγραψαν το 48-56.Ο Αλεξόπουλος με τρίποντο μείωσε σε 51-56.Ο Κοτρώνης ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε το 51-58.Ο Αναγνώστης με 1/2 βολές το 52-58 και ο Κουτούζος με νέο τρίποντο το 52-61.Με σερί 9-0 ισοπαλία 61-61 με 4 πόντους ο Γιακουμής ,λει-απ ο Θάνος και με τρίποντο ο Καταραχιάς.(1.54).Ο  Κουτούζος με τρίποντο έκανε το 61-64(1.05).Ο Ασημακόπουλος με 2/2 βολές το 63-64(0.56).Με ντράιβ ο Μακριδάκης το 63-66(0.33).Ο Καταραχιάς κέρδισε αντιαθλητικό φάουλ 1/2 βολές 64-66(0.19) .Στην επίθεση ο Θάνος έκανε επιθετικό φάουλ(0.09).Βολές ο Γουλιέλμος 0/2(0.04) με τον Καταραχία να είναι άστοχος στο τρίποντο στο φινάλε.

Για τους νικητές ξεχώρισα ακόμα ο Μακριδάκης με 23 πόντους,4 ριμπάουντ,2 ασίστ και 2 κλεψίματα.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Γιακουμής με 18 πόντους,12 ριμπάουντ και 1 κλέψιμο,ο Καταραχιάς με 15 πόντους,6 ριμπάουντ και 3 ασίστ και ο Αναγνώστης με 10 πόντους,14 ριμπάουντ και 3 ασίστ.