36.4%
40.0%
48.8%
21.9%

Remal Madri vs Pigs 77-71.Με νίκη που τους έδωσε την 6 θέση στον όμιλο πέτυχαν οι Remal  με ανατροπή στο 4 δεκάλεπτο  και τους Pigs να παλεύουν το ματς μέχρι το 3 δεκάλεπτο 61-63.MVP του αγώνα για άλλο ένα ματς ο Σαγιάκος με 30 πόντους,6 ριμπάουντ και 6 κλεψίματα.

Το ματς ξεκίνησε πόντο πόντο μέχρι το 4-4 ,ο Σαγιάκος και ο Κυρανός για τους Remal και ο Δημητριάδης Βασίλης και ο Μιχαλούδης για τους Pigs.Ο Σαγιάκος με 6 πόντους και ο Μανίνας έγραψαν το 12-4.Ο Δημητριάδης Βασίλης με 4 πόντους και ο Δριβάκος με γκολ φάουλ για το 12-11.Με σουτ ο Νυδριώτης πέτυχε το 14-11.Με 1/2 βολές ο Κλάδης και με κλέψιμο και λει-απ ο Δριβάκος για το 14-14.Με σουτ από την γωνία ο Λεντζάκης το 16-14.Με τρίποντο ο Δημητριάδης Δημήτρης και με 1/2 βολές ο Γκιουζέλης για το 16-18.Το δεκάλεπτο τελείωσε 20-18 με 4 πόντους του Σαγιάκου.

Δεύτερο δεκάλεπτο και με λει-απ ο Παπασημακόπουλος και ο Σπάχος και με σουτ και τρίποντο ο Δημητριάδης Βασίλης το 20-27 για τους Pigs.Με 2/3 βολές ο Χαραλαμπόπουλος το 22-27 για τους Remal.Με γκολ φάουλ ο Δημητριάδης Βασίλης το 22-30 .Ο Κυρανός με 2/2 βολές για το 24-30.Με τρίποντα ο Δημητριάδης Βασίλης και ο Γεωργίου έγραψαν το 24-36.Ο Γρηγορόπουλος μείωσε σε 26-36 με ντράιβ. Με λει-απ ο Δημητριάδης Βασίλης το 26-38 για να μειώσουν σε 33-38 ο Κολοκούρας, Μανίνας και ο Σαγιάκος με 3 πόντους. Με σουτ ο Μιχαλούδης έκανε το 33-40.Ο Νυδριώτης με σουτ έκανε το 35-40.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Γκιουζέλης για το 35-42.Ο Σαγιάκος μείωσε σε 38-42.Με τρίποντο ο Δημητριάδης Δημήτρης για το 38-45.Με το δεκάλεπτο να τελειώνει 44-45 με 2 τρίποντα του Γρηγορόπουλου .

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Σαγιάκος έκανε το 46-45 για τους Remal.Απάντησε με τρίποντο ο Δημητριάδης Βασίλης για το 46-48 για τους Pigs.Ο Λεντζάκης με τρίποντο για το 49-48.Ο Δημητριάδης Βασίλης με ντράιβ και ο Παπασημακόπουλος με 4 πόντους για το 49-54.Ο Σαγιάκος με 2/2 βολές το 51-54.Με λει-απ ο Δριβάκος πέτυχε το 51-56 και ο Σαγιάκος μείωσε σε 53-56.Με 1/2 βολές ο Σπάχος και Δριβάκος για το 53-58.Με λει-απ ο Χαραλαμπόπουλος και ο Κολοκούρας για το 57-58.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Γκιουζέλης για το 57-60.Με λει-απ ο Κολοκούρας και ο Σαγιάκος έγραψαν το 61-60.Το δεκάλεπτο τελείωσε 61-63 με τρίποντο ο Γκιουζέλης.

Τελευταίο δεκάλεπτο και με σερί 9-0 οι Remal πέρασαν μπροστά με 70-63.Με λει-απ ο Γεωργίου και ο Γκιουζέλης το 70-67 για τους Pigs.Με σουτ ο Χάϊδος έγραψε το 72-67.Ο Μιχαλούδης με λει-απ έκανε το 72-69.Ο Σαγιάκος και ο Κυρανός από 2/2 βολές τους έγινε το 76-69.Με σουτ ο Δριβάκος πέτυχε το 76-71 και το τελικό 77-71 έγραψε ο Κολοκούρας με 1/2 βολές.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Κολοκούρας με 11 πόντους,6 ριμπάουντ,3 ασίστ και 4 κλεψίματα και ο Γρηγορόπουλος με 8 πόντους,7 ριμπάουντ,6 ασίστ και 2 κλεψίματα.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Δημητριάδης Βασίλης με 24 πόντους,7 ριμπάουντ,2 ασίστ και 4 κλεψίματα και ο Δριβάκος με 10 πόντους,5 ριμπάουντ,2 ασίστ και 2 κλεψίματα.