10.5%
28.6%
35.1%
31.4%

String Raftors vs Golden Boys 53-61 .Ματσάρα με τις δύο ομάδες να πάνε πόντο ,πόντο μέχρι τα μισά στο 4ο δεκάλεπτο 49-49 ,όπου ο Σταματάκης με δύο τρίποντα και ο Ιορδανίδης με 4 πόντους 51-59  χάρισαν την νίκη στην ομάδα τους. Mvp του αγώνα ο Χαχάμης Βασίλης με 16 πόντους,3 ριμπάουντ,4 ασίστ και 4 κλεψίματα.

Οι String Raftors άνοιξαν το σκορ 1-0 με 1/2 βολές ο Δημητρακόπουλος ,ο Χαχάμης Βασίλης με τρίποντο έκανε το 1-5 για τους Golden Boys.Με σερί 10-0 το σκορ έγινε 11-5 με 4 πόντους ο Δημητρακόπουλος από επιθετικά ριμπάουντ σκόραρε, με καλάθια ο Λαμπρινάκος,Κούβαρης και με 2/2 βολές ο Θεοχάρης .Με σουτ από την γωνία ο Κούγιας και ο Ρίζος με 1/2 βολές πέτυχαν το 11-8.Το δεκάλεπτο τελείωσε 14-8 με τρίποντο ο Μαγκαφάς .

Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Δημητρακόπουλος σκόραρε το 16-8 για τους String Raftors.Ο Ρίζος με τρίποντο το 16-11 για τους Golden Boys. Ξανά ο Δημητρακόπουλος το 18-11 και ο Χαχάμης Βασίλης με 2 τρίποντα και ο Ρίζος με λει-απ έγραψαν το 18-19.Ο Θεοχάρης με 2/2 βολές το 20-19 και ο  Χαχάμης Βασίλης με νέο τρίποντο το 20-22.Απάντησε με τρίποντο ο Κούβαρης και ο Θεοχάρης με 1/2 βολές έκαναν το 24-22.Ο Χαχάμης Αντρέας με τρίποντο το 24-25 και ο Δημητρακόπουλος το 27-25 με γκολ φάουλ.Το δεκάλεπτο τελείωσε ισόπαλο 27-27 με σκόρερ τον Γκιόκα.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Ρίζος με τρίποντο το 27-30  για τους Golden Boys.Ο Δημητρακόπουλος με 4/4 βολές το 31-30 για τους String Raftors. Ο Ρίζος με τρίποντο το 31-33 και ο Δημητρακόπουλος με 2/2 βολές και με ντράιβ και ο Κούβαρης με λει-απ έγραψαν το 37-33 . Ο Ιορδανίδης και ο Νικολιδάκης ισοφάρισαν 37-37.Ο Δημητρακόπουλος το 39-37 και ξανά ο Νικολιδάκης για το 39-39.Ο Κούβαρης από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε τι 41-39 για να ισοφαρίσει 41-41 ο Χαχάμης Βασίλης.Ο Δημητρακόπουλος από το ζωγραφιστό το 43-41 και το δεκάλεπτο τελείωσε 43-43 με σκόρερε τον Ιορδανίδης .

Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Θεοχάρης πέτυχε το 45-43 για τους String Raftors.Ο Ιορδανίδης από το Low post ισοφάρισε 45-45 για τους Golden Boys.Σκόραρε ο  Δημητρακόπουλος με σουτ το  47-45 και ο Χαχάμης Αντρέας με τρίποντο και  ο Γκιόκας με 1/2 βολές το 47-49.Ο Κούβαρης ισοφάρισε 49-49 ο Ιορδανίδης με σουτ από την γωνία και ο Σταματάκης με τρίποντο πέτυχαν το 49-54.Ο Βλυσσίδης με ντράιβ το 51-54 και ξανά με τρίποντο ο Σταματάκης  και ο Ιορδανίδης έγραψαν το 51-59.Ο Θεοχάρης το 53-59 με ντράιβ  και το τελικό 53-61 έκανε ο Κατράνας από το ζωγραφιστό.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Γκιόκας με 3 πόντους,12 ριμπάουντ,1 ασίστ  και 1 κλέψιμο .

Για τους ηττημένους ξεχώρισε ακόμα ο τρομερός Δημητρακόπουλος με 26 πόντους(9/11δίποντα),14 ριμπάουντ,2 ασίστ και 1 κλέψιμο.