8.3%
33.3%
32.6%
23.3%

Οι The Saints άντεξαν μέχρι το 3 δεκάλεπτο , οι Gkrouvaloi χωρίς να φορτσάρουν κέρδισαν 50-58 με μεγαλύτερη διαφορά το 40-55.MVP του αγώνα ο Νικολόπουλος Γιώργος με 24 πόντους,1 ριμπάουντ και 5 κλέψίματα.

Το παιχνίδι ξεκίνησε με τρίποντο ο Νικολόπουλος Γιώργος για το 0-3.Δαγκλής από το high post ,Τσατσαρούνος με λει-απ και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ ξανά ο Δαγκλής έγραψαν το 6-3 .Ισοπαλία με το τρίποντο του Καλογερόπουλου οι Gkrouvaloi και με τρίποντο  και λει-απ του Νικολόπουλος Γ για το 6-11.Με 2/2 βολές του Βαρλάμη το σκορ έγινε 8-11 για τους The Saints .Απάντησε με σουτ ο Νικολόπουλος Γ για το 8-13 .Ο Δαγκλής με 6 πόντους έγραψε το 14-13.Το δεκάλεπτο τελείωσε 14-17 με σουτ από την γωνία του Καλαφατάκη και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ το καλάθι ο Τσάκωνας.

Δεύτερο δεκάλεπτο και με 1/2 βολές του Νικολόπουλος Γ έγινε το 14-18.Ο Λαζαρίδης με 1/2 βολές και ο Δαγκλής με λει-απ έγινε το 17-18 για τους The Saints.Με σουτ από την γωνία του Νικολόπουλος Γ έγινε το 17-20 .Ο Τσατσαρούνος με γκολ φάουλ και ο Καλογερόπουλος με τρίποντο έγινε το 23-20.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ το καλάθι ο Καλογερόπουλος ,με 1/2 βολές ο Νικολόπουλος Γ και από το high post ο Βόρδος έγραψαν το 23-25.Ο Δαγκλής ισοφάρισε 25-25 για τους The Saints.Με σουτ από την γωνία του Νικολόπουλος Γ πέτυχε το 25-27.Ο Κοντόπουλος με 2/2 βολές το 27-27.Το δεκάλεπτο τελείωσε 28-28 με 1/2 βολές από Τσατσαρούνο και Χαλιώτη.

Τρίτο δεκάλεπτο και με σουτ του Καλαφατάκη έγινε το 28-30.Ο Καλογερόπουλος με 1/2 βολές και το καλάθι του Δαγκλή το σκορ έγινε 31-30.Ο Νικολόπουλος Γ με1/2 βολές και τρίποντο ,ο Καλογερόπουλος Δ με κλέψιμο -λει-απ και ο Τσάκωνας με λει-απ έγραψαν το 31-38.Με 1/2 βολές του Βαρλάμη,Τσερπέ και με σουτ από την γωνία του Καλογερόπουλου Χ το 35-38 για τους The Saints.ΟΙ Gkrouvaloi  με τον Τσάκωνα έκαναν το 35-42.Η περίοδος τελείωσε 37-42 με σουτ του Καλογερόπουλου Χ .

Τελευταία περίοδος και ο Τσατσαρούνος με 1/2 βολές το 38-42.Με λει-απ  και τρίποντο ο Νικολόπουλος Γ σκόραρε το 38-47.Ξανά στις βολές ο Τσατσαρούνος με 1/2 για το 39-47.Με καλάθι ο Νικολόπουλος Γ και με τρίποντο ο Καλογερόπουλος Δ για το 39-52.Στις βολές ο Τσατσαρούνος με 1/2 για το 40-52 για τους The Saints.Νέο τρίποντο ο Καλογερόπουλος Δ το 40-55.Τσατσαρούνος με 2/2 βολές, ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ το καλάθι ο Λαζαρίδης,2/2 βολές ο  Καλογερόπουλος Δ και με λει-απ ο Λαζαρίδης για το 48-55.Ο Χαλιώτης με 2/2 βολές έκανε το 48-57.Τσατσαρούνος εύστοχος και αυτός στις βολές 2/2 για το 50-57.Το τελικό 50-58 έγραψε ο Χαλιώτης με 1/2 βολές.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Καλογερόπουλος Δ με 13 πόντους,8 ριμπάουντ,5 ασίστ και 3 κλεψίματα και ο Τσάκωνας με 8 πόντους,6 ριμπάουντ,1 ασίστ ,3 κλεψίματα  και 2 κοψίματα.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Δαγκλής με 14 πόντους ,6 ριμπάουντ,3 ασίστ και 2 κλεψίματα,ο Τσατσαρούνος με 11 πόντους,13 ριμπάουντ,2 ασίστ και 2 κλεψίματα και ο Λαζαρίδης με 5 πόντους,10 ριμπάουντ και 2 κλεψίματα.