21.7%
60.0%
60.4%
12.0%

Α.Ο.Άνδρου vs Byron B.C 62-73.Μέχρι το ημίχρονο άντεξαν οι 5 παίκτες από την Άνδρο (33-33) που με σερί 0-17 οι Byron  στο 3 δεκάλεπτο καθάρισαν το ματς (36-52).MVP του αγώνα ο Τσάπαλος με 17 πόντους, 12 ριμπάουντ ,3 ασίστ και 1 κόψιμο.
Το πρώτο δεκάλεπτο ξεκίνησε με 0-6 για τους Byron B.C. με 4 πόντους του Τσάπαλου και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ ο Παπαναστασίου. Οι Α.Ο.Άνδρου πέρασε μπροστά στο σκορ με 8-6 με σουτ και γκολ φάουλ ο Καλογεράς και με τρίποντο ο Βλάμης.Ο Τσάπαλος με hook ισοφάρισε 8-8.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Βλάμης και με κλέψιμο και λει-απ ο Βασιλόπουλος έγραψαν το 12-8.Με ντράιβ πέτυχε το 12-10 ο Ευθυμιόπουλος και με λει-απ ο Κουτσουρόπουλος για το 14-10.Από την ασίστ του Παπαναστασίου ο Τσάπαλος με σουτ από την γωνία για το 14-12.Ο Καλογεράς με 4 πόντους για το 18-12.Τσάπαλος και Κουντούρης μείωσαν σε 18-16.Με τρίποντο ο Κουτσουρόπουλος για το 21-16 και το δεκάλεπτο τελείωσε 21-18 με σουτ από την γωνία ο Βρύνιας.
 Δεύτερο δεκάλεπτο και με σερί 0-9 το σκορ έγινε 21-17 με τρίποντο ο Μπασματζόγλου, με σουτ ο Ζαχαράκης,λει-απ ο Κουντούρης και με σουτ από την γωνία ο Παπαναστασίου για τους Byron.Ο Καλογεράς με σουτ το 23 -27 για την Άνδρο. Με λει-απ ο Ευθυμιόπουλος πέτυχε το 23-29.Ο Καλογεράς με 7 πόντους έκανε το 30-29(1 τρίποντο ). Ο Παπαναστασίου με 2/2 βολές και ο Κουντούρης ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ πέτυχαν το 30-33.Το δεκάλεπτο τελείωσε 33-33 με 1/2 βολές ο Βλάμης και με hook ο Κουτσουρόπουλος.
Τρίτο δεκάλεπτο και με σουτ ο Τσάπαλος το προβάδισμα για τους Byron B.C. 33-35.Με τρίποντο ο Βασιλόπουλος το 36-35 για την Άνδρο. Με σερί 0-17 καθάρισαν το ματς ο Παπαναστασίου με λει-απ, ο Τσάπαλος με λει-απ και 1/2 βολές, ο Μπασματζόγλου με 2 τρίποντα και λει-απ και ο Κουντούρης με 4 πόντους. Ο Βασιλόπουλος με τρίποντο έκανε το 39-52.Τσάπαλος και Παπαναστασίου για το 39-56.Με τρίποντο ο Βλάμης για το 42-56.Με σουτ από την γωνία ο Ζαχαράκης για το 42-58 και το δεκάλεπτο τελείωσε με 44-58 ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ ο Καλογεράς.
Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Βλάμης με σουτ για το 46-58 για την Άνδρο. Με τον Παπαναστασίου να πετυχαίνει το 46-60 για τους Byron B.C.. Βλάμης με λει-απ και ο Καλογεράς με 2/2 βολές για το 50-60.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Ευθυμιόπουλος για το 50-62.Με step-back σουτ ο Βλάμης και με λει-απ ο Βασιλόπουλος για το 54-62.Ο Παπαναστασίου με 2/2 βολές και με coast to coast για το 54-66.Με 1/2 βολές ο Κουτσουρόπουλος για το 55-66.Ο Παπαναστασίου με σουτ για το 55-67.Με ντράιβ ο Βλάμης για το 57-67.Ξανά ο Παπαναστασίου για το 57-69 και ο Καλογεράς για το 59-69 με ντράιβ. Ο ασταμάτητος Παπαναστασίου σκόραρε το 59-71.Με 2/2 βολές ο Καλογεράς για το 61-71.Με σουτ από το high post για το 61-73.Το τελικό 62-73 πέτυχε ο Κουτσουρόπουλος με 1/2 βολές.
Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Παπαναστασίου με 25 πόντους ,8 ριμπάουντ και 2 ασίστ και ο Κουντούρης με 10 πόντους,14 ριμπάουντ.,2 ασίστ, 1 κλέψιμο και 1 κόψιμο.
Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Καλογεράς με 26 πόντους, 6 ριμπάουντ, 2 ασίστ και 4 κλεψίματα και ο Βλάμης με 17 πόντους, 9 ριμπάουντ, 2 ασίστ και 2 κλεψίματα .