23.7%
80.0%
20.9%
23.3%

Πρώτη νίκη για τους Pick N Troll για τον Β όμιλο της BRONZE LEAGUE 63-55 την ομάδα της Άνδρου.Το παιχνίδι ήταν ντέρμπι με πολλές εναλλαγές στο σκορ και όλα κρίθηκαν στο τέλος με 2 συνεχόμενα τρίποντα του Παγάνη.MVP του αγώνα ο Ρούσσος με 21 πόντους, 7 ριμπάουντ, 3 ασίστ, 3 κλεψίματα και 2 κοψίματα.

Στο πρώτο δεκάλεπτο 2-5 με τρίποντο του Παλτόγλου και με τον Ρούσσο να απαντάει με 2 τρίποντα 8-5 για τους Pick N Troll.Με 7 πόντους του Καλογερά  έγινε το 8-12 και ο Βασιλόπουλος με τρίποντο το 8-15.Το δεκάλεπτο έκλεισε 14-17 με καλάθι του Παγάνη.

Στο δεύτερο δεκάλεπτο 17-17 με τον Παγάνη και 23-19 με τον Μπακαυγά και Παγάνη.Ξέσπασμα από την ομάδα της Άνδρου 23-28 με Τσόκα ,Πρινιωτάκη και Καλογερά.Απάντησαν οι Pick N Troll 28-28 με Τσοπανάκη Γ. και τρίποντο του Μπακαυγά.Και η περίοδος έκλεισε 31-31 με καλάθι του Παλτόγλου.

Στο τρίτο δεκάλεπτο ο Ρούσσος έγραψε το 38-32,και οι Άνδρος να απαντάει 38-39 με Καλογερά και Βασιλόπουλο.Το 45-41 έγραψαν ο Τσοπανάκης Γ και Κάτσας ,με το δεκάλεπτο να τελειώνει 45-43 ο Καλογεράς.

Στην τέταρτη περίοδο ο Καλογεράς μείωσε 47-46 αλλά οι Pick N Troll με τρίποντο του Παγάνη έκανε το 52-47.Με νέο τρίποντο του Ρούσσου 55-49 και να απαντάει με Βασιλόπουλο 55-53 για την Άνδρο.Δύο  κολλητά τρίποντα του Παγάνη 61-53.Τελικό σκορ 63-55 με καλάθι του Τσοπανάκη Γ.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Παγάνης 18 πόντους και 8 ριμπάουντ,Τσοπανάκης Γ με 8 πόντους,6 ασίστ 2 κλεψίματα και 2 κοψίματα και ο Κάτσας με 7 πόντους και 12 ριμπάουντ(9-3).

Για τους ηττημένους Καλογεράς 23 πόντους ,11 ριμπάουντ, 4 ασίστ και 2 κλεψίματα,ο Βασιλόπουλος 18 πόντους και 10 ριμπάουντ, ο Τσόκας με 4 πόντους και 22 ριμπάουντ(18-4)και ο Πρινιωτάκης Στέλιος με 5 πόντους και 5 ριμπάουντ.