13.3%
64.3%
29.7%
12.5%

Οι MyRema State Warriors  παρότι ξεκίνησαν το ματς με (8-0) δεν τα κατάφεραν  και γνώρισαν την ήττα με 46-53 από τους Printfair.Οι νικητές έκλεισαν το ημίχρονο ισόπαλη 25-25 και με την έναρξη του 3 δεκαλέπτου πήραν κεφάλι στο σκορ και το κράτησαν μέχρι τέλους.MVP του αγώνα ο Θάνος με 10 πόντους,14 ριμπάουντ(9-5),4 ασίστ και 2 κλεψίματα.

Το παιχνίδι ξεκίνησε με 8-0 σερί από τους MyRema State Warriors με 4 πόντους ο Ίσσαρης και από 2 ο Μαυρωνάς και ο Βερύκιος .Με 2/2 βολές ο Τσακίρης έκανε το 8-2 για τους Printfair.Ο Μπακάλης μοίρασε την ασίστ και ο Βερύκιος σκόραρε το 10-2.Με σερί 0-9 το σκορ έγινε 10-11 με σουτ ο Αναγνώστης και ο Χατζηδήμος και με 5 πόντους από την Θάνο.Ο Σταυρίδης μοίρασε την ασίστ και ο Μαυρωνάς σκόραρε το 12-11.Με 2/2 βολές ο Σωτηρίου έκανε το 12-13.Με το δεκάλεπτο να τελειώνει με τρίποντο ο Βερύκιος και το 15-13.

Δεύτερο δεκάλεπτο και οι  Printfair με νέο σερί 0-10 έγινε το 15-23 με 4 πόντους ο Τσακίρης και από 2 πόντους ο Θάνος ,Χατζηδήμος και ο Σωτηρίου .Ο Σταυρίδης με σουτ και 1/2 βολές και ο Βερύκιος με κλέψιμο και λει-απ έγραψαν το 20-23 για τους MyRema State Warriors .Ο Αναγνώστης με σουτ από την γωνία έκανε το 20-25.Με το δεκάλεπτο να τελειώνει 25-25,αρχικά ο Σταυρίδης και ο Βερύκιος  με 1/2 βολές και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ ο Σπυρόπουλος το καλάθι.

Τρίτο δεκάλεπτο και ξανά οι Printfair με σερί 0-9 έγινε το 25-34 με τρίποντο ο Σωτηρίου,ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ ο Αναγνώστης το καλάθι,με λει-απ ο Χατζηδήμος και με σουτ από την γωνία ο Αναγνώστης.Με γκολ φάουλ ο Μαυρωνάς και 2/2 βολές μείωσε σε 30-34 για τους MyRema State Warriors.Με σουτ ο Χατζηδήμος και με 1/2 βολές ο Σωτηρίου έκαναν το 30-37.Το δεκάλεπτο τελείωσε 34-37 με 1/2 βολές ο Ίσσαρης και ο Σταυρίδης και με σουτ ο Μαυρωνάς.

Τελευταία περίοδος και ο Σταυρίδης με 1/2 βολές έκανε το 35-37 για τους MyRema State Warriors.Ο Σωτηρίου από την γωνία έγραψε το 35-39 για τους Printfair.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ ο Μαυρωνάς σκόραρε το 37-39.Ο Τσακίρης με σουτ έκανε το 37-41.Ο Μαυρωνάς την ασίστ και το καλάθι ο Παληβογιάννης με σουτ 39-41.Ο Σωτηρίου με σουτ και 1/2 βολές και ο Αθανασακόπουλος με λει-απ στον αιφνιδιασμό έγραψαν το 39-46.Ο Σταυρίδης με 1/2 βολές ο Βερύκιος με 1/3 βολές και ο Μαυρωνάς με 2/2 βολές έγραψαν το 43-46 (0:50). Η ασίστ από τον Θάνο στον Τσακίρη και με λει-απ έκανε το 43-48(0:46). Άστοχος στο σουτ ο Σταυρίδης και ο Αναγνώστης στις βολές 2/2  και το 43-50(0:36). Ο Βερύκιος με τρίποντο μείωσε 46-50 (0:24). Ο Αθανασόπουλος στις βολές 0/2 (0:20)έκλεψε την μπάλα από τον Μαυρωνά και ο Θάνος με 1/2 βολές το 46-51.Στην τελευταία τους επίθεση ο Σταυρίδης έκανε το λάθος και ο Τσακίρης ύστερα από το κλέψιμο έγραψε το τελικό 46-53.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Σωτηρίου με 11 πόντους ,13 ριμπάουντ και 5 κλεψίματα,ο Τσακίρης με 14 πόντους,2 ριμπάουντ ,4 ασίστ και 2 κλεψίματα και ο Αναγνώστης με 10 πόντους 19 ριμπάουντ 4 ασίστ και 2 κλεψίματα.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Ίσσαρης με 5 πόντους ,27 ριμπάουντ,2 κλεψίματα και 2 κοψίματα,ο Βερύκιος με 14 πόντους,8 ριμπάουντ ,1 ασίστ και 3 κλεψίματα και ο Σταυρίδης με 8 πόντους,11 ριμπάουντ ,3 ασίστ ,4 κλεψίματα και 1 κόψιμο.