15.0%
33.3%
29.4%
16.7%

Οι L.A.P.D. στο τέταρτο δεκάλεπτο με (25-2) πήραν την νίκη με 68-42 τους Buzzer Βγειτερ,που κατέβηκαν με  πάρα πολλές απουσίες.MVP του αγώνα ο Μητκάκης με 30 πόντους ,17 ριμπάουντ,4 ασίστ και 1 κλέψιμο.

Το πρώτο δεκάλεπτο ξεκίνημα με 0-2 με σουτ ο Γαλανάς για τους Buzzer Βγειτερ.Ισοφάρισε 2-2 με σουτ ο Ζαπαντιώτης για τους L.A.P.D.Με τρίποντο ο Τανός το 2-5.Μείωσε 4-5 με σουτ ο Καπαρέλος Παναγιώτης (Βασιλείου). Από το High post σκόραρε ο Γαλανάς και με λει-απ για το 4-9.Ο Προύτζας σκόραρε με λει-απ το 6-9.Την ασίστ ο Μόρφος και το καλάθι ο Τανός με σουτ για το 6-11.Ο Μητκάκης μείωσε 8-11 με λει-απ  και το δεκάλεπτο τελείωσε 8-17 με καλάθι ο Γαλανάς και με 4 πόντους ο Νάστας.

Δεύτερο δεκάλεπτο και ο Γαλανάς με σουτ έκανε το 8-19 για τους Buzzer Βγειτερ.Με 1/2 βολές ο Προύτζας για το 9-19 για τους L.A.P.D..Με γκολ φάουλ ο Τανός για το 9-22.Ο Μητκάκης με λει-απ έκανε το 11-22.Ο Νάστας σκόραρε το 11-24 .Με σερί 10-0 το σκορ έγινε 21-24 με 6 πόντους ο Μητκάκης 2 ασίστ ο Προύτζας ,1 Καπαρέλος του (Βασιλείου),καλάθι ο Προύτζας και με σουτ ο Καπαρέλος του (Βασιλείου). Ο Νάστας από το ζωγραφιστό σκόραρε το 21-26.Νέο σερί8-0 και το 29-26 με 6 πόντους ο Μητκάκης (2 ασίστ ο Προύτζας) και λει-απ ο Προύτζας.Ο Γαλανάς με 2/2 βολές για το 29-28 με το δεκάλεπτο να τελειώνει 32-28 με τρίποντο ο Προύτζας.

Τρίτο δεκάλεπτο και ο Τανός με τρίποντο για το 32-31 για τους Buzzer Βγειτερ.Απάντησε με τρίποντο και ο Ιωσηφόγλου για το 35-31 για τους L.A.P.D..Ξανά ο Τανός με τρίποντο και με κλέψιμο και λει-απ ο Νάστας για το 35-36.Ο Αρζουμανίδης με λει-απ πέτυχε το 37-36.Με τον Γαλανά να σκοράρει από την ασίστ του Νάστα για το 37-38.Ο Προύτζας με τρίποντο και ο Μητκάκης με 4 πόντους για το 43-38, με το δεκάλεπτο να ολοκληρώνεται με καλάθι από σουτ ο Γαλανάς.

Τελευταίο δεκάλεπτο και η κούραση των 5 ηρωικών παιχτών από τους Buzzer Βγειτερ έπαιξε καταλυτικό ρόλο που σκόραραν μόνο 2 πόντους και δέχτηκαν 25.Στο ξεκίνημα 4 πόντοι ο  Καπαρέλος του (Βασιλείου) για το 47-40 για τους L.A.P.D. και ο Γαλανάς σκόραρε ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ για το 47-42 για τους Buzzer Βγειτερ.Με σερί 21-0 το ματς τελείωσε 68-42 με 13 πόντους ο Μητκάκης,4 πόντους ο Αρζουμανίδης  και με 2 πόντους ο Ζαπαντιώτης και ο Προύτζας.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Προύτζας με 15 πόντους,6 ριμπάουντ 11 ασίστ ,3 κλεψίματα και 1 κόψιμο και ο Καπαρέλος του (Βασιλείου) με 8 πόντους,6 ριμπάουντ,2 ασίστ και 6 κλεψίματα.

Για τους ηττημένους ξεχώρισαν ο Νάστας με 12 πόντους,10 ριμπάουντ ,1 ασίστ και 4 κλεψίματα, ο Τανός με 14 πόντους,7 ριμπάουντ και 1 κλέψιμο και ο Γαλανάς με 16 πόντους,8 ριμπάουντ και 2 ασίστ.