0.0%
45.5%
46.5%
29.4%

Remal Madri  vs  Θαλασσόλυκοι 42-60 με τους νικητές να καλύπτουν και την διαφορά της ήττας τους στον πρώτο γύρο,δείχνοντας από την αρχή του παιχνιδιού το ποιος είναι το αφεντικό πήραν το προβάδισμα και δεν το έχασαν καθόλου με τους ηττημένους να βρίσκονται σε κακό βράδυ με απελπιστικά στατιστικά σε βολές δίποντα και τρίποντα. MVP του αγώνα ο Λέντζος Γιάννης με 16 πόντους,15 ριμπάουντ ,1 κλέψιμο και 2 κοψίματα.
Το πρώτο δεκάλεπτο ξεκίνησε με σερί 8-0 για τους Θαλασόλυκους με 4 πόντους ο Βασιλακόπουλος με σουτ ,ο Λέντζος Γιάννης και Λέντζος Φάνης με λει-απ. Ο Σαγιάκος ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε για το 2-8 για τους Remal Madri .Με τρίποντο ο Λέντζος Γιάννης έγραψε το 2-11 .Ο Σαγιάκος και ο Κολοκούρας με 1/2 βολές και ο Σαγιάκος και ο Μανίνας ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραραν και μείωσαν σε 8-11.Η λαμπομπίτα του Αναστασίου για το 8-13.Με το δεκάλεπτο να τελειώνει 12-13 με καλάθι από τον Λετζάκη και τον Σαγιάκο.
Δεύτερο δεκάλεπτο και με γκολ φάουλ ο Λέντζος Γιάννης και με σουτ ο Αναστασίου για το 12-18.Με σουτ ο Πετράκης το 14-18 για τους Remal.Με λει-απ ο Αναστασίου για το 14-20 για τους Θαλασσόλυκους.Με 1/2 βολές ο Κολοκούρας για το 15-20.Με σουτ ο Τεντόμας και με τρίποντο ο Πρέκας για το 15-25.Με Hook ο Λεντζάκης για το 17-25.Με 1/2 βολές Λέντζος Γιάννης και λει-απ και με σουτ ο Βασιλακόπουλος για το 17-30.Ο Σαγιάκος με σουτ και 2/2 βολές και ο Γρηγορόπουλος με 2/2 βολές για το 23-30.Ο Μαναΐ με σουτ πέτυχε το 23-32.Ο Μοτσάκος με λει-απ και ο Μανίνας από το low post για το 27-32.Με το δεκάλεπτο να τελειώνει 27-34 με 2/2 βολές του Τεντόμα.
Τρίτο δεκάλεπτο και με σερί 0-8 οι Θαλασσολυκοι ξέφυγαν με 27-42 με τρίποντο ο Αναστασίου και ο Λέντζος Γιάννης και με κλέψιμο και λει-λει-απ ο Αναστασίου. Ο Σαγιάκος με λει-απ μείωσε σε 29-42.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Μαναΐ για το 29-44.Ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Κολοκούρας για το 31-44.Ο Μαναΐ με 4 πόντους και με λει-απ ο Λέντζος Γιάννης για το 31-50. Ο Σαγιάκος με 1/2 βολές για το 32-50.Με το δεκάλεπτο να τελειώνει 32-52 με σουτ ο Μαναΐ.
Τελευταίο δεκάλεπτο και ο Πρέκας με 1/2 βολές και με σουτ από την γωνία ο Βασιλακόπουλος για το 32-55.Ο Κολοκούρας με 1/2 βολές και ο Σαγιάκος με κλέψιμο και λει-απ για το 35-55.Με τρίποντο ο Τεντόμας πέτυχε το 35-58.Με σουτ ο Σαγιάκος και ο Μοτσάκος με σουτ από την γωνία για το 39-58 .Με λει-απ ο Βασιλακόπουλος έκανε το 38-60.Με το ματς να τελειώνει 42-60 με 1/2 βολές ο Σαγιάκος και ύστερα από επιθετικό ριμπάουντ σκόραρε ο Πετράκης.

Για τους νικητές ξεχώρισαν ακόμα ο Αναστασίου με 11 πόντους,3 ριμπάουντ και 2 ασίστ και ο Βασιλακόπουλος με 10 πόντους,9 ριμπάουντ,1 ασίστ και 1 κλέψιμο.

Για τους ηττημένους ξεχώρισε ο Σαγιάκος με 18 πόντους, 8 επιθετικά ριμπάουντ ,1 ασίστ και 2 κλεψίματα και ο Κολοκούρας με 5 πόντους,14 ριμπάουντ,1 ασίστ και 2 κλεψίματα.